» » גוג’ים: יתרונות בריאותיים ותופעות לוואי

גוג’ים: יתרונות בריאותיים ותופעות לוואי

גוג’ים: יתרונות בריאותיים ותופעות לוואייש לך כבר תוהה על היתרונות הבריאותיים של גוג'ים ומיץ הגוג'י? יש הטוענים כי גוג'ים הם המזרקה הבא של הנוער. אבל מה ברי הגוג'י יכול באמת למנוע מחלה כרונית? ו האם גוג'ים מיובשים יש תופעות לוואי? להלן תשובות לשאלות שלך.

מה זה ברי הגוג'י?

ברי הגוג'י נקרא גם את האטד. זהו ברי אדום כתום בהיר, שמקורו שיח כי הוא יליד סין. באסיה, גוג'ים כבר אכלת במשך דורות בתקווה של חיים זמן רב יותר.

לאורך זמן, אנשים השתמשו גוג'ים לטיפול בעיות בריאות נפוצות רבות כגון סוכרת, לחץ דם גבוה, חום, בעיות עיניים הקשורות לגיל. גוג'ים נאכלים raw, מבושל או מיובשים (כמו צימוקים) ומשמשים תה צמחים, מיצים, יינות, תרופות.

לחץ כאן כדי לקנות הגוג'י ברי מהאתר הרשמי

היתרונות של גוג'ים

מחקרים מראים כי אכילת פירות יער – כמו אוכמניות, גרגרי האסאי, חמוציות, תותים, דובדבנים – מציעה כמה יתרונות בריאותיים מובהק. פירות יער כמו ברי הגוג'י מלאים נוגדי חמצון רבי עוצמה, תרכובות אחרות אשר עשוי לסייע במניעת סרטן ומחלות אחרות, כולל מחלות לב. נוגדי חמצון עלול להגביר גם את המערכת החיסונית ואת בהורדת הכולסטרול.

אכילת מזונות גבוה נוגדי חמצון ועלול להאט את תהליך ההזדקנות גם. הוא עושה זאת על-ידי מזעור נזקי רדיקלים חופשיים, שיש בו כדי לפגוע בתאים ו- DNA נזק. בעת שינוי ה-DNA של התא, התא גדל באופן חריג. נוגדי חמצון יכולים לקחת את הכוח ההרסני של רדיקלים חופשיים. בעשותם כך, נוגדי חמצון לעזור להפחית את הסיכון של כמה מחלות קשות.

גוג'ים יש גם תרכובות עשיר ויטמין a אולי ליתרונות אנטי אייג'ינג. תרכובות אלו מיוחד לעזור לשפר את תפקוד מערכת החיסון, להגן על חזון, עשוי לסייע במניעת מחלות לב.

מספר מחקרים הראו כי הגוג'י ברי תמציות עשוי לשפר את בריאות המוח, עשוי להגן מפני מחלות הקשורות לגיל כגון אלצהיימר.

מחקרים אחרים באמצעות הגוג'י ברי מיץ מייסד הטבות רווחה נפשית, רוגע, ביצועים אתלטיים, אושר, איכות שינה, תחושות של בריאות טובה. אלה הם מחקרים ראשוניים, כי צריך לחזור לפני ניתן להסיק מסקנות מוחלטות.

בעוד גוג'ים הם מקור עשיר של נוגדי חמצון — בתחילת המחקר מראה יתרון בריאות פוטנציאל רב עוצמה — עדיין לא ברור כיצד הם נערמים נגד פירות יער אחרים. החוקרים גם לא יודע אם הגוג'י ברי תוספי תזונה יש את היתרונות הבריאותיים אותו כמו הפולים בפועל.

לחץ כאן כדי לקנות הגוג'י ברי מהאתר הרשמי

תופעות לוואי אלו גרגירים

אולי יש כמה אפשריות עשב-תרופתיות עם גוג'ים. אם אתה לוקח קומדין (מדלל הדם), ייתכן שתרצה למנוע גוג'ים. גוג'ים יכול גם לקיים אינטראקציה עם תרופות סוכרת ולחץ דם.

כמו כן, אם יש לך אלרגיות אבקה, מומלץ להתרחק הפרי הזה. עם זאת, כאשר לאכול במתינות, גוג'ים נראה בטוח. שאלי את הרופא שלך אם יש לך שאלות כלשהן.

גוג’ים: יתרונות בריאותיים ותופעות לוואי

לחץ כאן כדי לקנות הגוג'י ברי מהאתר הרשמי

החשיבות של ברי הגוג'י

גוג'ים משמשים מהעת העתיקה ב- Medicare הסינית. הגוג'י ברי בעצם מתייחס orange–red בהיר פירות צמח קוצני & וודי (שיח).

הגוג'י ברי הוא השם הסיני Lycium babarum. זה בעצם המכונה האטד בשפה האנגלית. ההנחה היא שהם מקורו באזורים של דרום-מערב אסיה & מזרח אירופה, אבל עכשיו זה גדל בכל המדינות היו בסין הוא המפיק הגדול ביותר. גוג'ים הם שהוצגה לאחרונה אזורים מערביים, הם מהארון כדי להיות מועיל מאוד.

גוג'ים נחשבים פרי עשירות מאוד מאז הזמן העתיק, נמצאים בשימוש מאז אלפי שנים. בשל נוכחותם של פיטוכימיקלים כמו בתחום ה סטרולים, וזאקסנטין, פוליסכרידים & נוגדי חמצון כמו ויטמין C, בטא קרוטן, ליקופן, לוטאין, בנוסף כמויות גדולות של מינרלים כמו ברזל, אבץ, סלניום, סידן & אשלגן, אשר נותן הגוג'י ברי תכונותיו benefivial האגדי.

גוג’ים: יתרונות בריאותיים ותופעות לוואי

לחץ כאן כדי לקנות הגוג'י ברי מהאתר הרשמי
החומרים המזינים המצויים הגוג'י ברי בעצם מסייע לחיזוק חסינות, אריכות-חיים, הגנה על הכבד, שיפור הראייה, וכו '. גרגרים אלה כעת הופך לאחד מזון בריאות פופולרי באזורים המזרחיים & ניסיוניים של העולם. הסיבה לכך היא יש מוניטין הקרובה כתרופה אנטי-אייג'ינג. גוג'ים מכילים כמויות גדולות של ויטמין C, ויטמין A & נוגדי חמצון של כל המאכלים.

בעצם נראה כמו ברי ארגמן הדומה כדי צימוקים (כאשר מיובש). זה טעמו טעם מתוק עדין לא בניגוד חמוציות & צימוקים. זהו סוג של מיטל בטבע. מאז גרגרים עדינים מאוד, הם נתלשות מהעצים על גבי מחצלות במקום לקבל הרים מהקרקע, כדי למנוע קלקול. הם נשמרים מכן לייבוש לאט בגוון.

הגוג'י ברי אפשר לאכול מזון טרי תה או raw. זה מתוק פחות לעומת צימוקים & הוא מייבש. מסחרית, הוא בעצם זמין בצורה של אבקה מיובשים או מיץ; זה זמין גם בצורה של פירות יבשים. הוא משמש גם בתור מרכיב של מרק בסין. בסין שלו יורה צעירים ועלים נאכלים כמו ירקות עליים.

למעשה, הגוג'י ברי משמש גם כדי לייצר יין הסינית. מיץ הגוג'י ברי היא אחת הדרכים הטובות ביותר, הקלה ביותר ללומדי ליהנות הגוג'י ברי. המיץ של הגוג'י ברי הוא מאוד שימושי וחיוני. המינון הטיפולי של 1 עד 4 פעמים ביום מומלץ על-ידי הרופא כך הגוף האנושי יכול לחלץ כל תועלת, מזין אותו. הפולים הם שהושק לאחרונה בארצות כמו ארה ב ואירופה, הם עדיין על דרך של גילוי התכונות המיטיבות של אלה פירות מדהים.

ניסויים מדעיים & מחקרים רבים נערכו לדעת על היתרונות הבריאותיים & שימושים של הגוג'י ברי, מחקרים רבים מתנהלים בזמן הווה. אנחנו אמורים לדעת יותר על גרגרים קטנים מדהים אלה שמקורם בהרי טיבט.

לחץ כאן כדי לקנות הגוג'י ברי מהאתר הרשמי