» » בדרכים טבעיות כדי להגדיל או לשפר את השדיים שלך

בדרכים טבעיות כדי להגדיל או לשפר את השדיים שלך

1. השד עיסוי אם יש לך חזה בגודל קטן או בינוני, באפשרותך להגדיל את הגודל או לשפר את הצורה ואת וזריקת השדיים שלך באמצעות שיטות שונות של הגדלה חזה טבעי, כגון עיסוי חזה. זה עובד הקסם בדיוק כמו עיסוי גוף!

מסייע העיסוי חזה על-ידי האצת הצמיחה השד בריא והקלה על צליל חזה, מלבד ביצוע השדיים גמיש ומוצק.

זוהי דרך אחת המסייע ביצירת פסל ראש־חזה פנטסטי. חזה זה, אינה העיסוי, עיצוב, הוספת גוון, עידוד הצמיחה של השד וגם באזור השד. עיסוי חזה למעשה לסייע להפוך את שדייך ונעים גדול אף יותר, גם שיטה יפה להיות מודע למצב בריא או לא בריאה של השדיים שלך. הדבר נובע באופן קבוע עיסוי השדיים שלך, עשוי להיות מודע כל האזורים לציין סרטן השד או מגרדים. עיסוי חזה נאמר גם כדי לסייע במניעת סרטן השד.

במכונים יופי, מכונים, בעיקר באסיה, השתמשו עיסוי חזה כטופס בריא של לימפה, ניקוז, גידול שד. הוא גם היה בשימוש כמו טיפול פעיל פירסום לנשים שחוו ניתוח חזה, mastectomies או מצוקה באזור השדיים. הסיבה לכך היא עיסוי חזה מסייע להמיס רקמות צלקת ומעוררים התחדשות רקמות, ריפוי מלבד נשים בחזרה לנשיות שלהם, ביטחון ושקט נפשי, ממש כמו צורות אחרות של עיסוי גוף.

נסה הטובה ביותר שד טבעית
2. צמחי מרפא שד במידה משמעותית של נשים העוסקים עיסוי חזה להגדלת מלאות, האטרקטיביות של שדיה גם להשתמש מיוחדים קרמים צמחים כדי לסייע להרחיב, אתר law.com, צליל שדיה. בדרך זו, שד צמחים בשילוב עם תיקונים עיסוי חזה sagging שדיים או שדיים שאינם צורה.

מרכיב אחד על צמחים פופולרית היא הדקל. שומר גם אמר להגברת תוכן אסטרוגן של אישה. חילבה ים פראי, סויה, ג'ינסנג, שן האריה, גדילן blessed גם אמר כדי להועיל שד ושיפור.

בצלים גם נאמר להועיל הגדלה או שיפור השדיים. מיץ בצל טרי מעורב עם דבש וכורכום בצורת אבקה אמר לעשות את הטריק. התערובת משמש עיסוי השדיים אתר law.com למעלה שדיים נופל, למנוע sagging של השדיים. לאחר שיש כבר לעסות את השדיים עם תערובת זו, ייתכן האישה מומלץ ללבוש חזייה לאורך כל היום, לילה לפני רחצה למחרת.

ניתן לרכוש של מוצרים אלה תוספת צמחים רבים בצורת הגלולה מה שהופך אותם לא קשה לקחת לתוך הגוף. באפשרותך גם לקבל אותם בצורה של כמוסות, קרמים, קרמים, סבונים ונרות ריחניים.

עם זאת, רוב הרופאים אומרים כי גודל השד נקבע גנטית ניתן לשפר רק על-ידי תרגילים. כך הם להרתיע את השימוש של תוספות עשבי מרפא בשל העובדה כי תוספי תזונה כזו להפריע חילוף החומרים בגוף.

נסה הטובה ביותר שד טבעית
3. חזה ההרחבה גלולות נשים רבות טוענים כי לקיחת סוגים מסוימים של גלולות הופך את שדיה לגדול יותר. עם זאת, הוא arguable אם הגדלת גודל השד הוא זמני או קבוע. יש האומרים שהשדיים לחזור לגודל הקודם שלהם כאשר הם להפסיק להשתמש הכדורים. עם זאת, עושי של גלולות ההתרחבות של השד טוענים כי-גלולות אלה להגדיל את גודל השדיים ב- ס"מ אחד או שניים בתוך שלושה חודשים של שימוש. טבליות צמחים אלה נאמר מכילות מרכיבים הפועלים באמצעות גירוי קולטני אסטרוגן את רקמת השד וכך לצמיתות הגדלת השדיים.

יצרנים של גלולות אלה טוענים שהכדורים לעורר ייצור אסטרוגן בגוף של אישה, באותו אופן אסטרוגן מופק בזמן הריון. לכן, השדיים להגדיל בדיוק כפי שהם היו בזמן הריון אך ללא ייצור חלב.

יש ובכסף, עם זאת. הוא נחשב חלק גלולות אלה עשויים להיות מסוכנים לבריאות. שוב, אין ערובה כי הכדורים יעילים.

נסה גלולות טבעי חזה ההרחבה הטובה ביותר
4. השד להתרחבות קרמים השד להתרחבות קרמים הם לפעמים משתמשים בה בשילוב עם גלולות הגדלה של שד או באופן עצמאי כדי להגביר את גודל ואת המשרד של השד. עושי של השד להתרחבות קרמים טוענים הם צורה את השדיים לשפר את גוון ומרקם העור סביב השדיים.

החומרים המשמשים בביצוע קרמים ההתרחבות של השד כוללות חומצות כמו סטארית, חומצה אסקורבית, האצות חילוץ, קמומיל, לבנדר, מרווה, שמנים כמו אבוקדו, חוחובה, גליצרין, metylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, sabal, damiana, גדילן blessed, kava kava, לבנדר, motherwort, מחשב מארח של אחרים.

רובם חזה ההרחבה קרמים נאמר מכילות מרכיבים אותו כמו הגלולות, לכן, בעיקר נועדו לתמוך את השינויים מושגת באמצעות הכדורים. יש נשים שהשתמשו השד להתרחבות קרמים טוענים שהם עלו שדיים מלאים יותר עם רקמות הנאמנה, אנא שבו שמרת אותם מן העובר surgeries שד או לשיפור.

עם זאת, כאב שדיים ניתן לומר לוואי של הקרמים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מומלץ כי קרמים ההגדלה או שיפור של השד יש להשתמש רק באופן זמני לא יותר מ- 45 עד 90 ימים.

נסה הטובה ביותר שד טבעית
5. קבוע יניקה, ליטוף של השדיים. זהו באמת יותר מיתוס במיוחד בחברות אפריקאי מסוימים. באופן מסורתי מאמינים כי אם חבר ללא הרף ילטף או מבאסים השדיים של חברתו בדרך כלל, או אם אישה פעילה מאוד מינית, ייתכן-שדיה נוטות לגדול יותר. במילים אחרות, אם גבר או מאהב להשתמש השפתיים שלו, לשון הידיים כל הזמן לעבודה השדיים של אישה שלו, הם פשוט עשוי לגדול גדול יותר. עם זאת, מיתוס זה, הדומה השד עיסוי לעיל, היא טרם הוכח מדעית.

6. בריא לאכול ולשתות חיים שדיים גם נאמר משופרת או מוגדלת באמצעות השיפור של אישה תזונה, אורח חיים בריאות כללית, החוקה נפשי. מאחר שדיים רקמת השומן פשוט מכוסה בעור, חיים ואכילה בריאים ללא ספק לשפר את האיכות של רקמת השד, העור.

מזונות העשירים ויטמינים A, C ו- E להבטיח עור בריא, ובכך להקל על שיפור השד. גם שותה הרבה מים מסייעת כדי לנקות רעלים מהגוף של אישה, משפר את המצב של רקמת השד שלה. בנוסף, מזון, כגון זרעי שומר, הדקל לשנות את מאזן ההורמונים במערכת של אישה, אשר מוביל למהדורה של רמות גבוהות של אסטרוגן. העלייה ברמות אסטרוגן נגרם על-ידי מזונות אלה כך מעוררת צמיחת השדיים.

לסיכום, יש להיזהר מאוד באמצעות כל אחת מהשיטות טבעי של שד או לשיפור מאחר שאין ערובה לכך הם יפעלו. חוץ מזה, חלקם אף יהיו מסוכנים לבריאות. שוב, מה עובד עבור אישה אחת עלול שלא לפעול עבור אישה אחרת משום חוקות גוף שונים מאדם לאדם. אז יש לך ללמוד את גופך היטב תחילה, לפני בחירת שיטה. גם זהירות עם שיטות מרוחק, קיצוניים או צורה מיוחדת של שד כמו משאבות וואקום, היפנוזה. אבל יש אומרים שהם פועלים, תביעות שלהם אינם נתמכים על-ידי מדע הרפואה.

נסה הטובה ביותר שד טבעית