» » Інформація про Phentermine

Інформація про Phentermine

Що таке phentermine?

Інформація про PhenterminePhentermine є стимулятором, подібні до амфетамін. Phentermine це придушення апетиту, яке впливає на центральну нервову систему.

Phentermine використовується разом з дієта і вправи для лікування ожиріння (надмірна вага) у людей з факторів ризику, високий кров'яний тиск, високий рівень холестерину або діабет.

Phentermine може також використовуватися для інших цілей, не перелічених у цьому посібнику ліки.

Важлива інформація про phentermine

Не використовуйте phentermine, якщо ви haveused інгібітори Мао, такі як ізокарбоксазід (Marplan), фенелзин (нарди), furazolidone (Furoxone), rasagiline Azilect), селегілін (Eldepryl, Emsam, Zelapar), або транілціпромін (Parnate) за останні 14 днів. Небезпечні наркотики взаємодія може відбутися, провідних до серйозних побічних ефектів.

Беручи phentermine разом з fenfluramine (Phen-фен) або dexfenfluramine (Redux) медичні засоби дієта може викликати розлад рідкісних фатальним легенів називається легенева гіпертензія. Не приймайте phentermine з будь-які інші ліки дієта без порадою свого лікаря.

Phentermine може порушити мислення або реакції. Будьте обережні, якщо ви їдете або робити нічого, що вимагає від вас бути напоготові. Вживання алкоголю може збільшити певні побічні ефекти ліків.

Втрата ваги під час вагітності може завдати шкоди майбутньої дитини, навіть якщо ви мають надлишкову вагу. Не використовуйте phentermine, якщо ви вагітні.

Phentermine є лише частиною повну програму лікування, яка може також включати дієти, вправи і контролю ваги. Дотримуйтесь ваш раціон, ліки і вправи процедур дуже тісно.

Phentermine може бути звиканням і повинні бути використані тільки особи, воно було наказано для. Ніколи не поділяють phentermine з іншою людиною, особливо з кимось Історія наркотиків або наркоманії. Слідкуйте за кількість медицини, що використовуються за кожну нову пляшку. Phentermine є препаратом, зловживання, і ви повинні знати, якщо хтось використовує ваш медицини неправильно або без рецепта. Використання phentermine раптом, або ви могли б мати неприємні симптоми відміни. Попросіть вашого лікаря, як уникнути симптоми відміни, після припинення використання цього медицини.

Натисніть тут, щоб купити Phen375 з офіційного сайту

До прийняття phentermine

Не використовуйте phentermine, якщо ви використовували інгібітори Мао, такі як ізокарбоксазід (Marplan), фенелзин (нарди), furazolidone (Furoxone), rasagiline Azilect), селегілін (Eldepryl, Emsam, Zelapar), або транілціпромін (Parnate) за останні 14 днів. Небезпечні наркотики взаємодія може відбутися, провідних до серйозних побічних ефектів.

Беручи phentermine разом з fenfluramine (Phen-фен) або dexfenfluramine (Redux) медичні засоби дієта може викликати розлад рідкісних фатальним легенів називається легенева гіпертензія. Не приймати tbis ліки з будь-які інші ліки дієта без порадою свого лікаря.

Ви не повинні приймати phentermine, якщо ви є алергія на нього, або якщо у вас є:

 • історія хвороби серця (ішемічна хвороба серця, проблеми з серцем ритм, застійної серцевої недостатності, легенева гіпертензія);
 • важкі або неконтрольованого високий кров'яний тиск;
 • Надактивність щитовидної залози;
 • Глаукома;
 • Якщо ви вагітні або годування дитини;
 • Якщо ви знаходитесь в хвилювали держави;
 • Якщо у вас є історія зловживання наркотиками або алкоголем; або
 • Якщо ви є алергія на інші таблетки для схуднення, Амфетаміни, стимулятори або холодних ліки.
Переконайтеся, що ви можете безпечно злітати phentermine, повідомте лікаря, якщо у вас є будь-який з цих умов:

 • високий кров'яний тиск;
 • цукровий діабет;
 • захворювання нирок; або
 • щитовидної залози.
FDA вагітності Категорія x. ваги під час вагітності може завдати шкоди майбутньої дитини, навіть якщо ви мають надлишкову вагу. Не використовуйте phentermine, якщо ви вагітні. Phentermine можна пройти в грудне молоко і може завдати шкоди для людей похилого віку дитини. Ви не повинні годування грудьми приймаючи phentermine. Не дати це ліки для дитини, молодшої 16 років.

Phentermine може бути звиканням і повинні бути використані тільки особи, воно було наказано для. Ніколи не поділяємо цього медицини з іншою людиною, особливо з кимось Історія наркотиків або наркоманії. Тримайте ліки в місці, де інші не можуть отримати до нього.

Натисніть тут, щоб купити Phen375 з офіційного сайту

Як слід прийняти phentermine?

Візьміть phentermine точно так, як це передбачено вашим лікарем. Не приймати у великих або менших кількостях або довше, ніж Рекомендовані. Дотримуйтесь інструкцій на етикетці рецептом.

Деякі бренди phentermine слід приймати на порожній шлунок перед сніданком або протягом 2 годин після сніданку.

Suprenza не дозволити таблетки можуть бути прийняті, з або без їжі.

За допомогою сухі руки, видалити планшетний Suprenza за пляшку медицини і місце таблетки в роті. Це почне розпускати відразу. Не ковтати таблетки весь. Дозволити йому розпустити в роті не розжовуючи.

Для запобігання проблеми зі сном, приймати цей препарат раніше в день, не пізніше ніж через 6: 00 вечора.

Поговоріть зі своїм лікарем, якщо у вас підвищується голоду або якщо в іншому випадку ліки не працює належним чином. Беручи більше цього препарату не зробить більш ефективними і можуть викликати серйозні, життю побічні ефекти.

Phentermine слід приймати тільки за короткий час, наприклад, через кілька тижнів.

Не перестаєш phentermine раптом, або ви могли б мати неприємні симптоми відміни. Попросіть вашого лікаря, як уникнути симптоми відміни, після припинення використання phentermine.

Зберігати при кімнатній температурі від вологи і тепла.

Слідкуйте за кількість медицини, що використовуються за кожну нову пляшку. Phentermine є препаратом, зловживання, і ви повинні знати, якщо хтось використовує ваш медицини неправильно або без рецепта.

Натисніть тут, щоб купити Phen375 з офіційного сайту

Що станеться, якщо я не вистачати дозу?

Візьміть пропущені дози, як тільки ви пам'ятаєте. Пропустити пропущені дози, якщо це майже час для вашого наступного запланованого дози. Не приймайте додаткових медицини, щоб скласти пропущені дози.

Що станеться, якщо я передозування?

Звернутися до надзвичайних лікаря або зателефонуйте отруїти допомогти лінії. Передозування phentermine може бути смертельним.

Передозування симптоми можуть включати плутанини, галюцинації, паніки, почуття ворожим або агресивний, нудота, блювання, діарея, спазми живота, нерегулярні серцебиття, швидке дихання, надактивного рефлекси, плутанини, захоплення (судоми), відчуваючи легковажним, або непритомність.

Що слід уникати при прийнятті phentermine?

Вживання алкоголю може збільшити певні побічні ефекти ліків. Phentermine може порушити мислення або реакції. Будьте обережні, якщо ви їдете або робити нічого, що вимагає від вас бути напоготові.

Phentermine побічні ефекти

Отримати екстреної медичної допомоги, якщо у вас є будь-який з цих ознак алергічну реакцію на phentermine: hives; труднощі дихання; набряк обличчя, губ, язика або в горлі. Дзвонити лікаря відразу, якщо у вас є серйозні побічні ефекти, такі як:

 • почуття задишка, навіть з м'яким напруги;
 • біль у грудях, почуття, як можливо передати на;
 • набряк в щиколотках або ніг;
 • стукати heartbeats або майорить у грудях;
 • плутанина або дратівливість, незвичайні думки або поведінки;
 • почуття extreme щастя або смутку; або
 • небезпечно високого кров'яного тиску (сильний головний біль, зниження зору, шум у вухах, тривога, біль у грудях, утруднене дихання, нерівні серцебиття, захоплення).
Менш серйозні phentermine побічні ефекти можуть включати:

 • відчуваючи неспокійних або ГіперАктив;
 • головний біль, запаморочення, поштовхи;
 • проблеми зі сном (безсоння);
 • сухість у роті або неприємним смаком у роті;
 • діарея або запор, розлад шлунка; або
 • підвищення або зниження інтересу в секс, імпотенції.
Це не повний список побічних ефектів, і інші можуть виникнути. Дзвонити лікаря на медичну консультацію про побічні ефекти.

Натисніть тут, щоб купити Phen375 з офіційного сайту

Phentermine дозування інформації

Звичайна доза дорослих Phentermine для втрати ваги:

Початкова доза: 8 мг усно 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Крім того, phentermine гідрохлорид та phentermine смоли може бути надана як разова доза 15-37,5 мг усно раз на день до сніданку або 10-14 години до виходу на пенсію.

Звичайна доза педіатричної Phentermine для втрати ваги:

Дитини > 12 років:

Початкова доза: 8 мг усно 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Крім того, phentermine гідрохлорид та phentermine смоли може бути надана як разова доза 15-37,5 мг усно раз на день до сніданку або 10-14 години до виходу на пенсію.

Інформація про Phentermine

Що інші наркотики вплине phentermine?

Повідомте лікаря про всі інші лікарські засоби, які ви використовуєте, особливо:

 • Інсулін або усній діабету ліків;
 • певних ліків кров'яний тиск, doxazosin (Cardura), prazosin (Minipress) або terazosin (Hytrin); або
 • антидепресант як циталопрам (Celexa), флуоксетину (Prozac, Sarafem, Symbyax), paroxetine (назвою Paxil), sertraline (Zoloft) та інші.
Цей список не є повним, і інші препарати можуть взаємодіяти з phentermine. Повідомте лікаря про всі препарати, які ви використовуєте. Це включає в себе рецепту, без рецепта, вітамін і Трав'яні продукти. Не почати новий препарат без говорять своїм лікарем.

Натисніть тут, щоб купити Phen375 з офіційного сайту