» » ягоди Годжі: користь для здоров’я і побічні ефекти

ягоди Годжі: користь для здоров’я і побічні ефекти

ягоди Годжі: користь для здоров’я і побічні ефектиВам було цікаво про Годжі ягід і сік Годжі користь для здоров'я? Деякі стверджують, що Годжі ягоди, наступний джерело молодості. Але що таке goji Беррі і можуть реально запобігти хронічні хвороби? І Ягоди сушені Годжі є побічні ефекти? У цьому розділі наведено відповіді на ваші запитання.

Що таке Goji Беррі?

Goji Беррі називається у wolfberry. Це яскравий помаранчево червоні ягоди, що виходить від чагарників, які є рідною для Китаю. В Азії Годжі ягоди було з'їдено поколінь в надії жити довше.

З часом люди використовували Годжі ягоди лікувати багато загальних проблем зі здоров'ям, як діабет, високий кров'яний тиск, лихоманка і очей вікових проблем. Ягоди Годжі їдять сировини, приготовлені або сушені (наприклад, родзинки) і використовуються в трав'яні чаї, соки, вина та лікарські засоби.

Натисніть тут, щоб купити Goji Беррі з офіційного сайту

Переваги ягід Годжі

Дослідження показують, що їсти ягоди — як чорниця, acai ягоди, журавлина, полуницю і вишні — пропонує деякі переваги певним здоров'я. Ягоди як goji Беррі наповнені потужні антиоксиданти і інші сполуки, які можуть допомогти запобігти раку та інших захворювань, зокрема серцево-судинних захворювань. Антиоксиданти також може стимулювати імунну систему і знижують рівень холестерину.

Їдять продуктів з високим вмістом антиоксидантів може уповільнити процес старіння. Він робить це шляхом зведення до мінімуму збиток від вільних радикалів, які приносять шкоду клітини і пошкодження ДНК. Під час змінення клітинок ДНК, клітинки росте ненормально. Антиоксиданти можуть забрати руйнівну силу вільних радикалів. Роблячи таким чином, антиоксиданти, допомагають знизити ризик деяких серйозних захворювань.

Ягоди Годжі також мають сполуки багатий на вітамін А, який, можливо, Anti-Aging переваги. Ці спеціальні сполук допомогти підвищити імунної функції, захистити бачення і може допомогти запобігти серцеві захворювання.

Деякі дослідження показують, що goji Беррі екстракти може збільшити здоров'я мозку і може захистити від вікових захворювань, таких як хвороба Альцгеймера.

Інші дослідження за допомогою goji Беррі сік засновує переваги в психічне благополуччя і спокій, спортивних результатів, щастя, якість сну і почуття гарне здоров'я. Вони попередніх досліджень, які повинні бути повторені, перш ніж можна зробити остаточні висновки.

Хоча Годжі ягоди є багатим джерелом антиоксидантів — і ранні дослідження показує, потенційно потужний здоров'я користь — незрозуміло як вони стек проти інших ягід. Дослідники також не знаю, чи goji Беррі добавок є ж користь для здоров'я як фактичної ягоди.

Натисніть тут, щоб купити Goji Беррі з офіційного сайту

Годжі ягоди побічні ефекти

Там можуть бути деякі можливі трава лікарська взаємодія з Годжі ягід. Якщо ви взяти варфарину (кров тонше), ви можете уникнути Годжі ягід. Годжі ягоди можуть також взаємодіяти з діабетом і кров'яний тиск препаратів.

Також, якщо у вас алергії пилок, ви можете залишитися в стороні від цього фрукта. Однак, коли їдять в помірних кількостях, Годжі ягоди видається безпечно. Запитайте свого лікаря, якщо у вас є які-небудь питання.

ягоди Годжі: користь для здоров’я і побічні ефекти

Натисніть тут, щоб купити Goji Беррі з офіційного сайту

Важливість Goji Беррі

Ягоди Годжі використовуються з давніх часів у китайських Medicare. Goji Беррі в основному відноситься до яскравих orange–red плід колючих & деревних рослин (чагарник).

Goji Беррі є Китайська назва для Lycium babarum. Це в основному відомий як wolfberry англійською мовою. Передбачається, що вони виникли в регіонах, Південно-Західна Азія & Південно-Східній Європі, але зараз вона зросла у всіх Штатах були Китай є найбільшим виробником. Годжі ягоди, нещодавно вводяться в західних регіонах і приходять дуже корисно.

Ягоди Годжі вважаються дуже багатих поживними речовинами фруктів з давніх пір і використовуються з тисяч років. Через наявність фітохімічних як стероїди, зеаксантин, полісахариди & антиоксиданти, такі як вітамін С, бета-каротин, лікопін і лютеїн, на додаток до великих обсягів корисних копалин, як залізо, цинк, селен, кальцій & калію, який дає Goji Беррі його легендарний benefivial властивості.

ягоди Годжі: користь для здоров’я і побічні ефекти

Натисніть тут, щоб купити Goji Беррі з офіційного сайту
Поживні речовини, присутні в Goji Беррі в основному допомагає в підвищення імунітету, довголіття, захисту печінки, поліпшення зору, і т. д. Ці ягоди в даний час стає одним з популярних здорової їжі у & вестерни регіонах світу. Це пов'язано з там майбутній репутацію антивікові медицині. Годжі ягоди містять велику кількість вітаміну С, вітаміну А & антиоксидантів всіх харчових продуктів.

Це в основному з'являється як червоні ягоди, схожого на родзинками (коли сушені). Вона на смак м'який солодкий смак не на відміну від на Журавлина & родзинки. Це роду жувальні в природі. Оскільки ягоди дуже делікатний, вони зірвала від дерева на килимів а не отримаєте взяв з нуля, щоб уникнути псування. Потім вони зберігаються для сушіння повільно в тіні.

Goji Беррі може бути з'їдено як харчування або вариться в чай або сировина. Вона є менш солодкий порівняно з родзинками & сушаркою. Комерційно, вона доступна в основному у вигляді порошок сушених або сік; Це також доступні у вигляді сухі плоди. Він також використовується як інгредієнт суп в Китаї. У Китаї листя і молоді пагони їдять як листові овочі.

Справді, Goji Беррі також використовується для виробництва китайських вина. Goji Беррі сік є одним з кращих, найпростіший і здорові способи, щоб насолодитися Goji Беррі. Сік Goji Беррі є дуже корисним і необхідним. Лікувальні дози близько 1 до 4 разів на день рекомендовано лікарем, так, що тіло людини може вилучити кожен користь і поживних речовин з неї. Як ягоди які нещодавно почали в держави, як США та Європі, вони все ще на спосіб виявлення корисні властивості ці дивовижні плоди.

Багато наукових експериментів & дослідження були проведені знати про користь для здоров'я & використовує Goji Беррі, і численні дослідження проводяться в даний час. Ми повинні знати більше про ці дивовижні мало ягоди, що походять від гори Тибету.

Натисніть тут, щоб купити Goji Беррі з офіційного сайту