» » що таке артрит – те, що викликає артрит

що таке артрит – те, що викликає артрит

Слово артрит походить від грецького arthron сенс "спільних" і латинського це означає "запалення". У множині артрит є arthritides. Артрит впливає на кістково-м'язової системи, спеціально суглобів. Це є основною причиною інвалідність серед людей старше 55 років в промислово розвинених країнах.

Артрит не одну хвороба-це термін, що охоплює більше 100 медичних умов. Артроз (OA) є найбільш поширеною формою артрит і зазвичай впливає на літніх пацієнтів. Деякі форм артриту може впливати на людей в дуже ранньому віці.

Що викликає артрит?

Для того, щоб краще зрозуміти, що відбувається, коли людина страждає від деяких форм артриту, давайте подивимося як працює суглоба.

В основному, спільні є, де один кістка переміщується на інший кістки. Зв'язки провести двома кістками разом. Зв'язками, як пружною смуги, поки вони тримають кістки в місці, ваші м'язи розслабитися або договір зробити спільною.

Хрящ охоплює кістка поверхні, щоб зупинити двома кістками від потираючи безпосередньо один проти одного. Покриття хряща дозволяє спільне працювати гладко і безболісно.

Капсули оточує спільних. Простору в межах спільних – спільної порожнини – має реологічні рідини. Цереброспінальної живить спільних і на хряща. Реологічні рідини проводиться шляхом synovium (реологічні мембрани), який лініях спільної порожнини.

Якщо у вас артрит щось піде не так з у joint(s). Те, що піде не так залежить від того, який тип артрит у вас. Це може бути, що в хряща носить геть, відсутність рідини, автоімунні хвороби (ваше тіло нападу сам), інфекції або поєднання багатьох факторів.

Купити доповнення полегшення болю артриту

Типи артрит

Є більше 100 видів артрит. Ось опис деяких поширених, разом з причини:

 • Артроз -хряща втрачає свою пружність. Якщо на хряща є жорсткою вона стає пошкоджена більш легко. Хрящ, який діє як ударної хвилі, буде поступово стиратися в деяких районах. Як на хряща через пошкодження сухожиль і зв'язки стати натягнута, викликаючи біль. Врешті-решт кісток може rub один проти одного викликаючи дуже сильний біль.
 • Ревматоїдний артрит – це запальне форму артриту. Нападу реологічні мембрани (synovium), в результаті чого набряк і біль. Якщо не лікувати артрит, може призвести до каліцтва. Ревматоїдний артрит є значно частіше у жінок, ніж чоловіків і взагалі вражає, коли пацієнт віком від 40 до 60. Однак, діти і багато людей похилого віку також може вплинути.
 • Інфекційні артрит (септичний arthritic) -інфекції в реологічні рідини і тканинах суглоба. Вона зазвичай викликані бактеріями, але також може бути викликано грибів або віруси. Бактерій, грибів та віруси можуть поширюється через кров від заражених тканин поблизу та заразити суглоба. Найбільш чутливі люди, ті, хто вже є деякі форми артрит і розвиток інфекції, який подорожує в крові.
 • Неповнолітніх ревматоїдний артрит (JRA) – означає, артрит, що впливає на людину у віці 16 або менше. JRA може бути різних форм артриту; Це по суті означає, що дитина має його. Існує три основних типи: 1. Pauciarticular JRA, найбільш поширені і найневиннішої. Дитина досвідом болі в суглобах до 4. 2. Polyarticular JRA впливає на суглоби більш і більш серйозними. З часом вона прагне отримати гірше. 3. Системних JRA є менш поширені. Біль, має досвід в багатьох суглобів. Вона може поширюватися до органів. Це може бути найбільш серйозних JRA.
Купити доповнення полегшення болю артриту

Які ознаки і симптоми артриту?

Симптоми артриту, залежать від типу артрит, наприклад:

 • Артроз -симптоми розробити повільно і гірше, як час проходить. Існує болю в суглобі, під час або після використання або після певного періоду бездіяльності. Там буде ніжність, коли тиск застосовується для спільних. Спільних буде жорсткою, особливо перше, що вранці. Пацієнт може важче для використання спільних-вона втрачає свою гнучкість. Деякі пацієнти досвід ґратка відчуття, коли вони використовують спільних. Жорсткий шишки, або кістки шпори може з'явитися навколо спільних. У деяких випадках може набухати спільних. Найбільш поширених швів постраждалих є на стегнах, руки, коліна і хребта.
 • Ревматоїдний артрит- пацієнт часто вважає, ж суглобів у кожній стороні тіла болісно напухлим, запалення і жорсткою. Пальці, руки, ноги і зап'ястя найбільш часто змінюються. Симптоми зазвичай найгірших прокинувшись вранці, і жорсткість може тривати 30 хвилин в цей час. Спільних є ніжний, при дотику. Рук може бути червоний і пухкі. Там може бути ревматоїдний конкрецій (шишки тканини під шкіру пацієнта зброї). Багато пацієнтів хворих на ревматоїдний артрит відчувають втому, більшу частину часу. Втрата ваги є спільною.Менші суглобів зазвичай помітно уповільнює вперше. Експерти кажуть, що пацієнтів хворих на ревматоїдний артрит є проблеми з декількох суглобів у той же час. Як на артрит прогресує розвороти з меншим суглобів у ваших руках, зап'ястя, щиколотки і ніг на ліктях, колінах, стегна, шию, плечі і щелепи.
 • Інфекційні артрит- пацієнт має лихоманку, спільних запалення і набряки. Він буде відчувати ніжність і/або гострий біль. Часто ці симптоми пов'язані травми або іншої хвороби. Найбільш часто постраждалих районах є коліно, плеча, лікоть, зап'ястя і пальців. У більшості випадків просто одна спільна постраждалих.
 • Неповнолітніх ревматоїдний артрит – пацієнт є дитина. Він буде досвідом нестабільна лихоманки, які, як правило, пік ввечері, а потім раптом зникають. Його апетит буде бідним, і він буде втрачати вагу. Там може бути плямисті висип на руки і ноги. Анемія є також загальним. Дитина може млявим або хворе зап'ястя, пальцем або коліно. Спільні може раптом зибь і залишитися більше, ніж зазвичай. Дитина може спостерігатися жорстка шиї, стегна або деякі інші спільні.
Купити доповнення полегшення болю артриту

Як артрит вплине мене?

Артрит впливає на людей в багатьох різних способів. Як довго пацієнта впливає і наскільки серйозно це залежить від типу артрит. Артрит страждають знайдете там добре і погано дні. Більшість пацієнтів з артрит будуть страждати від дискомфорту, біль, жорсткість і/або втоми.

Ви також може відчувати розчарування, що ви більше не є можливість зчеплення речі так добре або отримати, як ви звикли. Важливо пам'ятати, що якщо ви страждає від артриту, це не означає вам доведеться відмовитися від необхідності активний спосіб життя. З деякими змінами для вашого способу життя немає ніяких причин, чому ви не можна продовжити, будучи активним.

Фізична терапія і трудотерапії для артрит

Фізичної терапії, трудотерапії і допомогти зберегти рухливість суглобів і діапазон руху. Терапія, скільки вам потрібно, і якого роду терапії буде залежати від багатьох факторів, таких як тяжкості та типу артрит, у вас, вашого віку і загальний стан здоров'я. Це має прийнято ви з вашим лікарем і фізичного або терапевт.

Людей з артритом часто Уникайте переміщення постраждалих спільне із-за болю. Фізичний терапевт може допомогти пацієнт виробити спільну жорсткості не пошкоджуючи його. Для того, щоб виконувати щодня активність фізичний терапевт допоможе вам досягти хороший діапазон руху. Це може включати, будівництво сили в м'язи, які оточують постраждалих спільного – сильні м'язи допомогти стабілізувати ослаблена суглоба. Вам також буде викладатися кращий спосіб переміщення з одного розташування до іншого, а також навчитися використовувати такі ходьбі СНІДу як милиці, ціпком або walker, якщо вам потрібна одна.

Трудотерапії може навчити вас, як зменшити навантаження на суглоби, як ви йдете про своїй повсякденній діяльності. З трудотерапії, може допомогти вам змінити вдома та на робочому місці, так що ваші рухи не поглибити ваші артрит. Вам може знадобитися шина для рук або зап'ястя, а також СНІД для одягання, економка, працювати діяльності, водіння та пральні/купання, себе.

Праці та/або фізичної терапевт може зробити величезна різниця до вашого життя, якщо ви страждаєте від артриту. Він допоможе вам дізнатися більше про артрит, розробити дієтичний план, якщо ви зайву вагу і overstressing суглоби в результаті, допомогти вам приймати обгрунтовані рішення про те, що взуття, купувати, якщо частина тіла постраждалих. Ви дізнаєтеся, як і коли відпочивати – відпочинок вирішальне значення для лікування запалення і біль, особливо коли впливає багато суглобів і ви відчувати втому. Відпочиваючи окремих суглобів може бути дуже корисним занадто – користувацькі наколінники можуть бути зроблені для відпочинку та підтримка постраждалих суглобів.

Ваш терапевт, швидше, розробити програму вправ для вас. Вправа є важливою частиною ефективної артрит терапія.

Купити доповнення полегшення болю артриту

Ліки для артрит

 • НПЗЗ (нестероїдні протизапальні препарати) є найбільш звичайно ліків для пацієнтів артрит. Це можуть бути як рецептом і більше без рецепта (OTC). При низьких дозах НПЗЗ довідки широкий спектр захворювань, від головного болю м'язові болі, лихоманка і незначних болів. На більш високі дози-рецептом доза-НПЗЗ також допомогти зменшити запалення, спільні. Існують три основних види НПЗЗ, і всі вони працюють на блокування простагландинів-гормон, як речовини, що тригер біль, запалення, спазми м'язів і лихоманки:
 • Традиційні НПЗЗ- це найбільший підмножина НПЗЗ. Як і у випадку з більшості наркотики, вони несуть ризик побічних ефектів, таких як шлунка, засмучений і шлунково-кишкові кровотеча. Ризик побічні ефекти є значно вище, якщо пацієнт має понад 60. Пацієнт повинен прийняти цього типу наркотиків при високих дозах під наглядом лікаря.
 • Кокс-2 інгібітори- вони також зменшити біль і запалення. Однак, вони покликані мають менше шлунка і шлунково-кишкові побічні ефекти. В 22004/2005 Vioxx і s Bextra були зняті з ринку після того, як деякі основні дослідження показали, що Vioxx здійснюється збільшилася серцево-судинної ризиків, хоча s Bextra викликало реакцію серйозні шкіри. Іншим ЦОГ-2 інгібітори також розслідуються для побічних ефектів. FDA-попросив творці НПЗЗ підкреслити попередження на їх етикетках в чорний ящик.
 • Salicylates -включає аспірин, яка продовжує бути кращим ліки багато лікарів і пацієнтів. Пацієнти повинні зверніться до свого лікаря, якщо вони планують більш, ніж просто іноді приймати аспірин. Використання довгого терміну високу дозу аспірину несе в собі значний ризик серйозних небажані побічні ефекти, наприклад, проблеми з нирками і шлунково-кишкові кровотеча. Для ефективного керування артрит необхідні біль і запалення часті великих дозах. Nonacetylated саліцилової спеціально розроблені для мають менше побічних ефектів, ніж аспірин. Деякі лікарі можуть призначати nonacetylated саліцилової, якщо вони відчувають, що аспірин занадто ризиковано для своїх пацієнтів. Однак, nonacetylated саліцилової має хімічного аспірин має, який захищає від серцево-судинних захворювань. Деякі лікарі прописувати аспірин низької дози разом з nonacetylated саліцилової для пацієнтів, які вони відчувають потрібна серцево-судинної системи захисту.
 • Glucocorticoids протизапальну стероїди і дуже ефективні в боротьбі з запалення і може бути дуже корисна, коли використовуються належним чином. Пацієнт повинен розглянути потенціал для небажані побічні ефекти з цього типу наркотиків.
 • Анти протималярійних, такі як hydroxychloroquine і хлорохін звичайно використовуються для лікування м'який запального артриту.
 • Minocycline -антибіотик, який іноді використовується як антибіотиків терапії для ревматоїдний артрит. Його використання є спірним.
 • Sulfasalazine -зазвичай використовується для видів запального артриту. Sulfasalazine є серосодержащіе похідна.
 • Метотрексат – працює, блокуючи метаболізм швидко поділу клітини. Це зазвичай використовується для лікування більш серйозні типи запального артриту.
 • Azathioprine -використовується для важких форм запального артриту. Azathioprine також блокує обмін речовин, швидко поділу клітини.
 • Гут ліки -деякі лікарі можуть використовувати Гут ліки для лікування деяких форм артриту.
 • Leflunomide -використовуються для лікування ревматоїдний артрит та Псоріатичний артрит. Він також блокує клітинного метаболізму. Однак, біологічних терапії поступово приймає більше.
 • Циклоспорин – наркотиків імунодепресивний – це робить вашу імунну систему менш агресивним. Циклоспорин широко використовується трансплантації пацієнтів так, що їх тіла не відкидаємо їх трансплантіровани органів. Циклоспорин зазвичай використовується у поєднанні з метотрексат для пацієнтів артрит. Хоча ефективність, це може бути обмежена за його токсичності.
Купити доповнення полегшення болю артриту

Дієта і ваги впливу на артрит

Експерти кажуть, що добре збалансований раціон харчування є життєво важливим, коли у вас артрит. Не тільки ви отримуватимуть критичних поживні речовини, вам буде також бути або збереження або швидше прибувати до здорового ваги. Якщо у вас надлишкова вас буде додати додатковий тиск на несучі суглобів. Багато пацієнтів мають виявили, що втратити кілька фунтів, зробили суттєві зміни в їх якості життя.

Лікарі та дієтологи є більш часто консультаційні артрит пацієнтів тримати солодких і/або жирної їжі до мінімуму – як червоне м'ясо, вершки і сир. Переконайтеся, що ви їсте достатньо фруктів і овочів, як і цілісних зерен. Незамінні жирні кислоти Омега-3, як вважається, полегшити певною мірою симптоми артриту. Загальний джерело омега-3 жирні кислоти є жирної риби, наприклад, сардини, оселедець, форель і лосось.

Багато хто з нас, як правило, місце велика частина нашого плита. Якщо зменшити розмір частини можна втратити вагу більш ефективно. Переконайтеся, що овочі і фрукти складають більшу частину вашого частини.

Важливо, що люди з артрит прагнути здоров'я і лікування. Хоча немає ніякого лікування для артриту, існує багато ви можете зробити, щоб звести до мінімуму її загальний вплив на вашу повсякденне життя.

Ви можете побажати або мають продовжувати працювати, і з права методи і допомогу з професійним психотерапевтом ви можете виявити, що це не настільки складною, як ви спочатку думав.

Існує багато ви можете зробити, щоб звести до мінімуму наслідки вашої артрит, можливо на сімейне життя і виховання ваших дітей. Людина з артрит повинні пам'ятати, що, будучи там для дитини, є набагато більш важливим, ніж бути супер активна батько. Якщо ви собі темпами і пріоритетів, ви будете здивовані, як багато ви можете досягти успішно. Бути відкритим з членів вашої родини, про ваш артрит – пояснити, як вона впливає на вас тому, що вони визнають, коли може знадобитися додаткове розуміння і підтримку.

Купити доповнення полегшення болю артриту