» » шафран: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередження

шафран: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередження

Інші назви:

Осінній Крокус, Azafrán, Azafron, Croci стигма, Cultivé Крокус, Крокус sativus, шафран Індійська, Kashmira, Кесар, Kumkuma, шафран Крокус, Safran, Safran Cultivé, Safran Espagnol, Safran Гаазький, Safran Véritable, Іспанська шафран, правда, шафран, залишає.

ШАФРАН огляд інформації

шафран: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередженняШафран це рослина. Сушені рильцями (ниткоподібні частинами квітки) використовуються для зробити шафраном. Це може зайняти 75000 шафран розквітає для виробництва одного кілограма шафраном. Шафран значною мірою культивується і збирають вручну. Через кількість праці, які беруть участь у збору врожаю шафран вважається одним з найдорожчих спецій у світі. З рильцями використовуються також зробити медицини.

Шафран використовується для астма, кашель, коклюш (коклюшу) і послабити мокротиння (як відхаркувальний). Він також використовується для сну, проблеми (безсоння), рак, "еластичності артерій" (атеросклероз), кишкових газу (метеоризм), депресія, хвороба Альцгеймера, переляку, шок, до крові (кровохаркання), болі, печія, плювати і сухої шкіри.

Жінки використовують шафран менструальні спазми і передменструальний синдром (ПМС). Чоловіки використовувати його, щоб запобігти раннього оргазму (контроль еякуляції) і безпліддя.

Шафран використовується для підвищення інтересу до сексу (як афродізіака) і викликають пітливість. Деякі люди застосувати шафран безпосередньо на шкіру голови, облисіння (облисіння).

У продуктах харчування шафран використовується як спецій, жовтий харчових барвників і як смакового. В обробній промисловості, шафран екстракти використовувалися як аромат в парфумерії і як барвник для тканини.

Натисніть тут, щоб купити SaffronGoldPlus з офіційного сайту

Як це працює?

Там не є достатньо інформації, щоб знати, як шафран може працювати.

шафран: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередження

ШАФРАН використовує & ефективності

Можливо ефективно для:

 • Депресія. Прийняття конкретних шафран екстрактів, як видається, поліпшити симптоми депресія після 6-8 тижнів лікування. Деякі дослідження показують, що шафран може бути настільки ж ефективним, як прийняття низькі дози рецепта антидепресантів, таких як флуоксетину або іміпрамін.
 • Передменструальний синдром (ПМС). Клінічні дослідження показує, що прийняття конкретних шафран екстракт (департамент культивування та розвитку інституту лікарських рослин) значно покращує симптоми передменструального Синдрому після двох менструальних циклів.
 • Менструальні дискомфорту. Деякі клінічні дослідження показують, що прийняття конкретного продукту, що містять шафран, анісу і селери насіння (SCA, Gol Даро трав'яний медицині лабораторії) зменшує біль тяжкості і тривалості під час менструального циклу.
 • Хвороба Альцгеймера. Деякі дослідження показують, що прийняття конкретних шафран продукту може поліпшити симптоми про як і відпускаються за рецептом ліків donepezil (Aricept) більш ніж 22 тижнів лікування.

Можливо, неефективні для:

 • Чоловіче безпліддя. Клінічні дослідження показує, що прийняття конкретних шафран екстракт (Novin Zaferan Ко) протягом 26 тижнів не поліпшити кількість сперматозоїдів або рухливості в безплідних чоловіків.

Недостатньо докази:

 • Астми.
 • Безсоння.
 • Рак.
 • "Еластичності артерій" (атеросклероз).
 • Кашель.
 • Шлунок газу.
 • Ранні чоловічого оргазму (контроль еякуляції).
 • Облисіння.
 • Біль.
 • Інші умови.
Більше доказів, необхідних для шафран ставки для цих цілей.

Натисніть тут, щоб купити SaffronGoldPlus з офіційного сайту

ШАФРАН побічні ефекти & безпеки

Шафран, здається, безпечно для більшості людей, коли використовується як ліки для до шести тижнів. Деякі можливі побічні ефекти включають сухість у роті, тривога, запаморочення, сонливість, нудота, зміна апетиту та головний біль. У деяких людей може виникнути алергічні реакції.

Приймаючи великі обсяги шафран є небезпечним. Великі дози можуть викликати отруєння, включаючи жовтий вигляд шкіри, очей і слизових оболонок; блювота; запаморочення; кривавий пронос; кровотеча з носа, губ і повіки; оніміння; та інші серйозні побічні ефекти. Дози 12-20 грамів може призвести до смерті.

шафран: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередження

Спеціальні запобіжні заходи & попередження:

Вагітність і грудне вигодовування: не приймайте шафран в кількості більше, ніж тих, хто зазвичай знаходяться в їжі. Більший обсяг шафран може зробити матки контракту і може викликати помилки.

Не досить відомо про безпеку користування шафран при годуванні груддю. Залишатися на безпечній стороні і Уникайте використання.

Біполярні розлади: шафран, здається, бути в змозі впливають на настрій. Існує стурбованість тим, що це може викликати збудливості і імпульсивною поведінкою (манія) у людей з біполярним розладом. Не використовуйте шафран, якщо у вас є ця умова.

Алергія на Lolium, Olea (включає оливкова) і Salsola видів рослин: люди, які мають алергію на ці рослини також може бути алергія на шафран.

ШАФРАН дозування

Наступних доз навчалися в наукових досліджень:

 • Для депресії: 30 мг на добу конкретні шафран екстракт. Є різні шафран екстракт 15 мг двічі щодня також використовує.
 • Для передменструальний синдром (ПМС): 15 мг на конкретні етанолу шафран екстракт двічі на день (департамент культивування та розвитку інституту лікарських рослин).
 • Для менструальні дискомфорт: 500 мг певну комбінацію продукт, що містить шафран, селера насіння і анісу екстракти (SCA, Gol Даро трав'яний медицині лабораторії) приймаються три рази на день протягом перших трьох днів початку менструації.
 • Для Альцгеймера: 30 мг на добу конкретні шафран продукту.
Натисніть тут, щоб купити SaffronGoldPlus з офіційного сайту