» » хропіння – Повна інформація про хропіння

хропіння – Повна інформація про хропіння

Хропіння є вібрація дихальних структур і результуючий звук через обмежені повітряного руху під час дихання під час сну. У деяких випадках звук може бути м'яким, але в інших випадках це може бути гучним і неприємно. Хропіння під час сну може бути ознакою, або перший сигнал тривоги, обструктивного апное сну (OSA).

Причини хропіння

Взагалі кажучи, структурах залучених є uvula і м'якого неба. Нерегулярні повітряний потік викликані прохід блокування і, як правило, через одну з таких дій:

  • Слабкість горло, викликаючи горло, щоб закрити під час сну.
  • Mispositioned щелепи, часто викликані напругу в м'язах.
  • Жир збір у та навколо горла.
  • Непрохідність в носової прохід.
  • Обструктивного апное сну.
  • Тканини у верхній частині airways, торкаючись один одного, викликає вібрацій.
  • Релаксанти, такі як алкоголь або наркотики, розслабляє м'язи гортані.
  • Спить на одного назад, що може вплинути на язик, знижується до задньої частини рота.
Натисніть тут, щоб спробувати кращий анти хропіння рупором

Вплив хропіння

Хропіння відомі причини позбавлення сну snorers і тих, хто навколо них, як добре денний сонливість, дратівливість, відсутність фокус і зниження лібідо. Він також вважає, що його можуть пошкодити значні психологічні і соціальні страждають. Кілька досліджень показують позитивну кореляцію між голосно хропе і ризик серцевого нападу (близько + 34% вірогідність) та обведення (близько +67% вірогідність).

Хоча хропіння часто вважається незначні скорботи, snorers може іноді страждають серйозними порушеннями способу життя. Між суб'єктами судовий розгляд за Армстронг et al. виявив статистично значне поліпшення в подружніх відносинах, після того, як хропіння був хірургічній. Це було підтверджено доказів від жовчного et al., Картрайт і лицар і Фіцпатрік та ін.

Нові дослідження асоціювати голосно “ хропіння ” з розвитку атеросклерозу сонної артерії, ризик пошкодження головного мозку і інсульту. Дослідники автори припускають, що голосно хропе створює турбулентність в потік крові сонної артерії ближче до дихальних шляхів. Взагалі кажучи, збільшення турбулентності дратує клітини крові і раніше був залучений як причину атеросклерозу.

Дослідження в США оцінює, що приблизно на кожні 15 американців впливає принаймні помірні ступінь апное сну.

Натисніть тут, щоб спробувати кращий анти хропіння рупором

Поширеність хропіння

Статистичні дані про хропіння часто суперечливим, але принаймні 30% дорослих і може бути більше, ніж 50% людей в деяких демографії хропіння. Один обстеження 5,713 італійський жителів визначили звичний хропіння у 24% чоловіків і 13,8% жінок, стійкий до 60% чоловіків і 40% жінок у віці 60-65 років; Це передбачає збільшення чутливості до хропіння як віку збільшується.

Діагностика хропіння

Крім "шуму" хропіння більш складних умов, таких як апное сну можуть бути у відповідності з симптомом хропіння. Дослідження сну може визначити такі питання. Пацієнти також можуть оцінити свої власні умови для визначення ймовірності виникнення таких проблем, залежно від тяжкості їх сну труднощі.

Натисніть тут, щоб спробувати кращий анти хропіння рупором

Хропіння лікування

Майже всі процедури для хропіння обертаються навколо посередництва у проходженні дихання блокування. Саме з цієї причини, snorers рекомендується, щоб схуднути (щоб зупинити жиру з натискання на горло), кинути палити (для некурців слабшає і забиває горло) і спати на їхньому боці (щоб запобігти блокування горло язика). Ряд інших варіантів лікування також доступні, починаючи від більш-позабіржовому СНІДу, наприклад назальні спреї, носовий приголосний смуг або ніс кліпи, мастильні спреї і "anti-snore" одяг і подушки, до таких незвичайних діяльності як гра діджеріду. Однак, хропіння розпізнаний медична і люди, які хропіння завжди повинні шукати професійної медичної консультації перед спираючись на методи, яке може маскувати симптоми, але не лікування основного захворювання.

Натисніть тут, щоб спробувати кращий анти хропіння рупором

Стоматологічне обладнання хропіння

Спеціально виготовлених зубних техніка називається нижньощелепного просування шини, які трохи заздалегідь нижньої щелепи і тим самим тягнути язика вперед, представляють собою звичайний спосіб лікування для хропіння. Як правило, консультації стоматолога, що спеціалізується в стоматології апное сну. Така техніка довели свою ефективність у скороченні хропіння і апное сну в тих випадках, коли на апное легкої до помірної. Нижньої щелепи просування шини часто переноситься набагато краще, ніж ПДСП машини. Можливо, але рідкісні побічні ефекти включають поступове рух зубів, скронево-нижньощелепного суглоба розлад, надлишок слиновиділення і ясен роздратування.

Без рецепта нижньощелепного просування шини забезпечують приблизно тими ж перевагами якщо встановлені правильно. Вони, як правило, зроблені з EVA полімеру і більшість схожа на захисні рот охоронці носили для спорту. Один недолік дешевше пристроїв, в порівнянні з професійно встановлені пристрої є трудність в налагодженні правильний щелепи позиції. Over-advanced щелепи результати в щелепу біль у суглобах, в той час як в розділі advanced щелепи виробляє немає терапевтичний ефект. Професійно встановлені пристрої зазвичай включити коректування механізму, так що більше щелепи просування можна легко чи після установки. Щоб налаштувати більшість “ зробити це самостійно ” техніки необхідне розігріти їх і відлити їх знову в потрібному положенні нові. Крім того, з урахуванням низької вартості, Нова шина використовується.

Раніше в Сполучених Штатах, нижньої щелепи просування шини вважалися класу 2 медичних пристроїв і не можуть легально продаватися без рецепта. Американці Однак, дозволялося придбати ці пристрої за межами Сполучених Штатів та імпортувати їх для особистого використання. В Австралії виробники можуть отримати схвалення від адміністрації лікувальних товарів (TGA) дозволяє пристроїв буде продана через звичайні роздрібні канали без залучення лікаря.

Безперервним позитивним дихальних шляхів тиску (ПДСП) машина часто використовується для керування апное сну, і на хропіння пов'язані з ним. Тримати відкритими дихальних шляхів, пристрій насосів контрольованих потік повітря через гнучкий шланг на маску поверх ніс, рот або обидва.

Натисніть тут, щоб спробувати кращий анти хропіння рупором

Хірургії хропіння

Хірургія також доступна у вигляді метод виправлення соціальних хропіння. Деякі процедури, такі як uvulopalatopharyngoplasty, намагаються розширити дихальних шляхів, зняття тканин в задній частині горла, включаючи uvula і глотки. Цих операцій є цілком інвазивними, однак, є й ризики побічних ефектів. Найбільш небезпечні ризик полягає в тому, що достатньо рубцюватої тканини може сформувати в межах горла в результаті розрізи зробити більш вузьким, ніж це було до хірургії, зменшуючи повітряного простору в в velopharynx дихальних шляхів. Рубців є окремі риса, тому важко хірург передбачити, скільки людина може схильна до утворення рубців. Деякі пацієнти повідомили розвитку серйозних апное внаслідок заподіяння шкоди для їх дихальних шляхів, викликані глотки хірургії. В даний час Американська медична асоціація не схвалює використання лазерів для виконання операцій на глотки або uvula.

Радіочастотного абляції (РФ) є відносно новим хірургічного лікування для хропіння. Це лікування застосовується радіочастотного енергії і тепла (між 77 ° C до 85 ° C) до м'яких тканин в задній частині горла, наприклад м'якого піднебіння і uvula, що викликає утворення рубців тканини під шкіру. Після лікування, у результаті безупинне обробленої області. Процедура займає менше однієї години, зазвичай виконується на основою амбулаторно і зазвичай вимагає декількох сесій лікування. Радіочастотного абляції часто ефективним у зменшенні тяжкості хропіння, але часто не повністю виключає хропіння.

Біполярний радіочастотного абляції, техніка, що використовується для coblation мигдаликів, також використовується для лікування хропіння.

Натисніть тут, щоб спробувати кращий анти хропіння рупором

Процедура стовп

Стовп процедура є мінімально інвазивної лікування для хропіння та обструктивного апное сну. Ця процедура виявилася FDA, зазначений у 2004 році. Під час цієї процедури, три-шість + dacron (матеріал, що використовується в постійній швів) смуги вставлені в області м'якого піднебіння, використовуючи модифікований шприц та місцевої анестезії. Хоча процедура спочатку був схвалений для вставки три "стовпи" в області м'якого піднебіння, було встановлено, що там було значне дозування відповідь на більш стовпів, з відповідними кандидатами. У результаті цієї операції амбулаторно, який зазвичай триває не більше 30 хвилин, м'якого неба є більш жорсткий, можливо скорочення екземпляри апное сну і хропіння. Ця процедура адрес, одним з найбільш поширених причин хропіння і апное сну — вібрації або згорнути м'якого неба (м'яка частина даху рота). Якщо є інші фактори, що сприяють хропіння або апное сну, таких як умови носових дихальних шляхів або Розширена мова, це ймовірно, повинні бути об'єднані з іншими методами лікування більш ефективним.

Натисніть тут, щоб спробувати кращий анти хропіння рупором

Медикаментозне лікування

Відкрити підпис, non рандомізованих навчатися в тридцять пацієнтів знайшли вигоди від pseudoephedrine, domperidone і комбінації в лікуванні важких хропіння. Підготовка продається на позабіржовому в деяких країнах.Природні засоби правового захисту

Існують різні природні методи стверджується, полегшити хропіння. Вони можуть бути у вигляді трав'яні таблетки, акупрессура пристроїв або спеціалізовані акупунктури.

Бувають випадки, в яких хропіння є результатом поганого спальний позицію. Спляча з занадто багато подушки можна розтягувати і вузькі повітря проходу. Використовувати одну подушку, щоб уникнути його. Крім того, лежачи на спині може викликати хропіння. Так, зміни в спальні позиції може бути на допомогу.

Всі природні анти хропіння спреї також доступні, як більш-позабіржовому продукти доступні в аптеки.

Серед до ‘ природного ' засоби правового захисту є вправи для підвищення м'язового тонусу, верхніх дихальних шляхів і одного лікаря, цікаво відзначити, що професійних співаків рідко хропіння, але достатньо вивчення цієї області залишається будуть здійснюватися.

Натисніть тут, щоб спробувати кращий анти хропіння рупором

Боротьба як партнера

Ліжко партнер в snorer втрачає, в середньому, години сну за ніч. Це може викликати проблеми значних відносин, а також вплив на здоров'я сну дефіцит партнера. Навушники може сприяти хороший сон для людей, що обмін же спальні з людиною, який хропе. Зовнішні earmuffs спати з не призначені. Інші варіанти включають генератори білого шуму.

Натисніть тут, щоб спробувати кращий анти хропіння рупором