» » Ресвератрол БАД: побічних ефектів і переваги

Ресвератрол БАД: побічних ефектів і переваги

Ресвератрол БАД

Ресвератрол БАД: побічних ефектів і перевагиРесвератрол є членом групи завод сполук, під назвою поліфеноли. Ці сполуки думав деяких, володіють антиоксидантними властивостями, які можуть захистити тіла проти такого роду збиток, пов'язаний з підвищеним ризиком умов, таких як рак і серцево-судинних захворювань. Британський дієтичної асоціації говорить кілька фітохімічних як флавоноїди, glucosinolate та фіто естрогенів: діють як антиоксиданти, які може зменшувати пошкодження клітин ДНК і клітинних мембран. Інші фітохімічних, як вважається, вплив активації канцерогенів (рак заподіяння агентів), або збільшити рівень захисні ферментів печінки.

Ресвератрол знаходиться в шкіру червоного винограду, але інші джерела включають арахіс і ягід.

Оскільки ресвератрол, як вважається, мають переваги для здоров'я, це не дивно, що виробників намагалися зіграти на цьому, продаючи ресвератрол добавок. Більшість ресвератрол капсули містять екстракти з рослин японський і китайський Горець, Гірчак cuspidatum. Інші ресвератрол добавки зроблені з червоного вина або червоний виноградні екстракти.

Рекламу, просування ресвератрол добавки в Інтернеті обіцяють клієнтами все від втрати ваги до здорової, більше життя. Питання: чи ресвератрол добавки дійсно виконати ці обіцянки?

Натисніть тут, щоб купити ресвератрол з офіційного сайту

Можливі вигоди

Ресвератрол придбав багато уваги для своїх повідомив анти старіння і боротьба з хворобами вигоди, але це базується на ранніх досліджень, в основному робиться в пробірці і на тварин, і необхідні додаткові дослідження.

Деякі умови, що ранні дослідження показують, ресвератрол може захистити проти включати:

  • Хвороба серця. Дослідження показують, ресвератрол, може допомогти зменшити запалення, запобігає окислення холестерину ЛПНЩ погано і робить його більш важким для тромбоцити триматися разом і утворюють згустків, які можуть призвести до серцевих нападів.
  • Раку. Ресвератрол вважається, що деякі дослідники обмежити поширення раку клітин і тригер процес рак клітинна загибель (апоптоз). Необхідні додаткові дослідження.
  • Хвороба Альцгеймера. Ресвератрол може захистити нервових клітин від ушкоджень і накопичення зубного нальоту, який може призвести до Альцгеймера.
  • Діабет. Дослідження показують, ресвератрол, може допомогти запобігти резистентність до інсуліну, стан, в якому тіло стає менш чутливі до наслідків, знижуючи рівень цукру в крові гормону, інсуліну. Резистентність до інсуліну є попередником діабету.
Дослідження на гризунів показують, що ресвератрол може навіть допомогти боротьбі з деякими з наслідки нездорового способу життя і призведе до підвищення довговічності. Ресвератрол лікування мишей ФРС висока caloriediet жили довше, ніж аналогічно ФРС мишей, не враховуючи ресвератрол. Ресвератрол захищений миші, яких годували високої калорійності раціону з проблемами здоров'я, пов'язаних з ожирінням, імітуючи ефекти обмеження калорій.

Ресвератрол пов'язане із запобігання вікових проблем, таких як хвороби серця і резистентність до інсуліну. Деякі дослідники вважають, що ресвератрол активізує SIRT1 генів, біологічний механізм, який здається, щоб захистити організм від шкідливих наслідків ожиріння і хвороби старості. Необхідні додаткові дослідження.

Натисніть тут, щоб купити ресвератрол з офіційного сайту

Побічні ефекти, ресвератрол

Тому, що там було дуже мало досліджень, що проводяться на ресвератрол у людини, лікарі не можу підтвердити будь-яких переваг, і вони не знають, що ефекти, ці добавки, можливо на людей, в довгостроковій перспективі. До цих пір дослідження не виявили будь-яких серйозних побічних ефектів, навіть коли ресвератрол прийнято у великих дозах. Однак, ресвератрол добавки можуть взаємодіяти з розрідження крові, таких як варфарину і нестероїдні протизапальні препарати, такі як аспірин та ібупрофен, збільшуючи ризик кровотечі.

Оскільки дослідження залишаються безрезультатними, і недостатнє це важкий для споживачів, щоб знати, що саме те, що вони стають все, коли вони купити продукт, або це дійсно ефективними. Існує також не конкретних дозування рекомендація, і дози може варіюватися від доповнення до доповнення.

Дози у більшості ресвератрол добавки, як правило, значно нижче, ніж суми, які були показані корисним в наукові дослідження. Більшість добавки містять 250-500 мг ресвератрол. Щоб отримати еквівалентної дози, які використовуються в деякі дослідження на тваринах, люди будуть мати споживати 2 г ресвератрол (2 000 мг) або більше за день.

Висновок: поки більше якісних досліджень, експерти кажуть, що вони не можуть рекомендувати, ресвератрол БАД для профілактики проти старіння або хвороби.

Натисніть тут, щоб купити ресвератрол з офіційного сайту