» » Природні лікування артриту

Природні лікування артриту

Природні лікування артритуНезважаючи на нові і більш ефективні методи лікування багато пацієнтів артрит жити з хронічний біль і втрати працездатності. Деякі люди звертаються до трав'яні ліки та інші "природні" засоби в надії, що вони ефективні і безпечніше, ніж звичайні ліки. На жаль, більшість інформація доступна для громадськості про ці засоби правового захисту в ЗМІ і в Інтернеті є вводить в оману.

Це не на основі якості наукові докази, необхідні за продуктами і ліками (FDA) для затвердження звичайні ліки. Метою цього пацієнта інформаційний аркуш є надати вам об'єктивний, звукової інформації таким чином, щоб ви могли приймати обгрунтовані рішення і щоб ви могли обговорити з вашим лікарем, переваги та ризики природні засоби правового захисту.

Факти стисло

  • Активні інгредієнти трав'яні засоби правового захисту, хімічні речовини, схожі на звичайні ліки. Існує немає наукову основу для стверджують, що "природні" препаратів, м'якше і безпечніше, ніж звичайні ліки. Багато традиційних рослинні препарати викликати небезпечним і навіть смертельним, побічні ефекти.
  • Трав'яні засоби правового захисту не регулюється як наркотики FDA. Їх склад змінної, і вони можуть бути забруднені ліки або токсичні метали.
  • Є немає трав'яні ліки, чиє здоров'я претензій підтримується звук наукових доказів.
Натисніть тут, щоб купити Provailen з офіційного сайту

Правда про "природні" засоби

Що таке "природні" медицини і чим вона відрізняється від рецепту і більш ніж на позабіржовому (OTC) ліки? Ліки є хімічні речовини, які змінюють функцій організму, таких, як зниження кров'яного тиску або цукру в крові. Ці хімічні речовини можуть виробляти корисні або шкідливі наслідки. Ліків за рецептом і OTC є очищений хімічних речовин, чиї інгредієнтів, переваги та потенційними побічними ефектами є були досконало вивчені.

Трав'яні ліки є рослинні екстракти, що містить десятки хімічних речовин, чиї дії є невідомим. Немає нічого більш “ природних ” проковтнути суміш Завод хімічних речовин, ніж щоб проковтнути одного хімічна: препарат є наркотиків. Насправді, немає не наукову основу для рекламних претензій, що природні засоби правового захисту, м'якше і безпечніше, ніж звичайні ліки.

Природні лікування артриту

Ефект плацебо: як ми знаємо, якщо препарати є ефективними?

Протягом останніх 50 років всі нові ліки були протестовані встановити, чи вони надати будь-яку вигоду за межі ефект плацебо. Плацебо, речовина або процедуру, яка має ніякої конкретної діяльності. Наприклад, коли нові ліки для артриту перевірений на його здібності, щоб полегшити біль, половина людей в суді отримувати таблетки або капсули, які є ідентичними за зовнішнім виглядом на ліки, але містить немає активних інгредієнтів.

Приблизно 30-40% людей, які отримують звіт плацебо помітне покращення в їх симптоми. Результати вигоду від довіри в лікар, який адмініструє ліки та очікування полегшення. Багато ліків, які були вважається ефективним перед плацебо контрольоване випробування були виявлені згодом не конкретні вигоди.

Натисніть тут, щоб купити Provailen з офіційного сайту

Які відмінності між "природні" і звичайні (рецепту і OTC) ліки?

Хоча природні і звичайні ліки можуть працювати Аналогічним чином, є важливі відмінності між ними.

1. Що регулюється? Ліків за рецептом і OTC регулюється продовольства і ліків (FDA), агентства уряду Сполучених Штатів. Перед тим, як за рецептом були доступні для громадськості, FDA вимагає, вони пройти тестування, щоб гарантувати, що вони безпечні і фактично виграють медичний стан, вони цільової. Виробники Трав'яні препарати не зобов'язані виконувати дослідження безпеки перед продажем “ природних ” продукції. До грудня 2007 року вони не були навіть потрібно підтримувати записи несприятливих подій або повідомляти про них FDA.

2. Що таке в пляшці? Регулюється рецепту і Безрецептурних препаратів ліки, очищеної сполук. Це означає, що вони проходять перевірку, щоб визначити, що безпечну дозу, і кожен дози повинні бути так само, як кожен дози. Наприклад, кожен раз, коли ви приймати аспірин, ви можете бути впевнені таку ж кількість медицини доставлені до вашого тіла. Навпаки, кожна пляшка трав'яні ліки можуть відрізняються значно ще одну пляшку же ліки. Далі аналізи, проведеного уряду та споживчі організації виявили, що вміст багато Трав'яні продукти не відповідають інгредієнтів, перерахованих на етикетки.

Ці екстракти також можуть містити багато небезпечних хімічних речовин, включаючи пестицидів, свинцю або ртуті, кожний з яких може вплинути на ваше тіло. Ще більш тривожним, деякі виробники рослинна лікарський засіб включають рецепту або Безрецептурних препаратів в їх “ природних ” препаратів. Дослідження показали, що Трав'яні продукти можуть містити кортизон, як гормони, сечогінні засоби, віагра, аспірин і/або транквілізаторів. Ряд “ природні трав'яні ” засоби правового захисту для артриту були знайдені містить звичайні-артрит ліки як indocin та преднізон.

3. Є безпечними трав'яні ліки? Хоча деякі люди припускають, що засоби правового захисту для століть повинна бути безпечною, ми дізналися в останні роки що багато традиційних рослинні препарати є небезпечним і навіть смертельним, побічні ефекти. Наприклад, трав'яні ліки називається birthwort або snakewort, з екстрактів рослин Aristolochia, були використані в усьому світі більше 1000 років. Тепер ми знаємо, що ці рослини містять aristolochic кислоти, речовини, які можуть призвести до ниркової недостатності і раку нирки. Ще трав'яні засоби правового захисту, що містять aristolochic кислот ще можна буде купити в роздрібних магазинах або в Інтернеті.

4. "Природні" роботу? Щоб отримати дозвіл від FDA позовів для здоров'я вигоди звичайних ліків має бути підкріплена даних на основі плацебо контрольоване випробування. Користь для здоров'я стверджували, для “ природний ” продукції базується в основному на традиції і мало або немає наукових даних. Немає здоров'я претензій, зроблені трав'яні ліки на основі якості доказів, необхідних FDA для регулюється лікарських засобів.

Натисніть тут, щоб купити Provailen з офіційного сайту

Трав'яні засоби правового захисту для артрит

Трав'яні засоби правового захисту, призначений для лікування артриту включають, імбир, китайські винограду бог грому, Екстракт кори верби, feverfew, Котячий кіготь і Кропива дводомна.

Існує ряд доказів, що імбир і верби гавкати, екстракт може полегшити біль, ці засоби містять хімічні речовини, схожі на FDA-схвалено нестероїдні протизапальні сполук (НПЗП) як напроксен (Aleve) та ібупрофен (Advil). НПЗП, очищений або в суміші трав'яні, може викликати запалення шлунок і кишечник. Далі вони можуть втручатися згортання крові і привести до затримки рідини, викликає проблеми для людей, високий кров'яний тиск або серцевої недостатності.

Китайські винограду бог грому також знімає біль і запалення, але хронічних використання може викликати ослаблення імунної системи і кістки (остеопороз).

Добавки для артрит

Природні лікування артритуДобавки також продаються на позабіржовому лікування ревматологічного симптоми. Пацієнти повинні розглянути найкращі інформації, перш ніж приймати ці продукти.

S-adenosylmethionine, (те ж саме), природним хімічної речовини в організмі, використовується в Європі протягом деякого часу як ліки для депресії, також як і для полегшення від артриту біль і запалення. Це не тільки роль його антидепресантів дій у наданні суб'єктивні полегшення від артриту неясно, є й інші стримуючих факторів. Коли прийняті всередину, те ж саме не ефективно всмоктується в організм, і не є будь-які великі, well-controlled дослідження її ефективності. Далі це дуже дорого доповнення може викликати шлунково-кишкові розлади, а також повідомили інцидентів extreme агітації. Як і інші нерегульованим продукти багато комерційних підготовки ж містить кількість наркотиків, зазначено на етикетці.

Хондроїтин сульфат і глюкозамін сульфат добавки просуваються окремо або в комбінації, для пацієнтів з дегенеративних артрит (Артроз). Досліджень, заплатив за виробниками припускають, що ці продукти можуть зменшити біль артриту. Незалежних випробувань, включаючи великі дослідження, Статутний для національних інститутів охорони здоров'я, знайшли ніякої користі, за які передбачено плацебо. У даному огляд уряд агентство, агентство з дослідження охорони здоров'я та якості, також висновку, що не було ніяких доказів, що глюкозамін, хондроїтин або ін'єкції гіалуронової кислоти були корисними для остеоартриту.

Щоб полегшити біль і спільних ніжність у пацієнтів з ревматоїдним артритом повідомлялося риба масла , що містять Омега-3 жирних кислот. Переваги є скромний і може зайняти кілька місяців, щоб з'явитися. Побічні ефекти можуть включати шлунково-кишкові розлади і рибний запах для дихання. Ті, хто вважає риби добавки масла повинні знати, що деякі риби добавки масла може містити високий рівень ртуті або Вітамін А, які можуть бути токсичними.

Натисніть тут, щоб купити Provailen з офіційного сайту

Голковколювання

Як розвинені в азіатських країнах більш ніж 2000 років тому, голки для акупунктури доданих до шкіри в певних точках вздовж меридіанів або канали. Вибрані групи точок використовуються для лікування різних захворювань. У традиційній китайській медицині голковколювання є частиною комплексного лікування плану, які також включають трав'яний терапії, дієти і фізичних вправ, але вона все частіше використовується як автономний лікування західних медичних працівників.

Там було багато досліджень, використання акупунктури для полегшення болю, викликаних остеоартроз (дегенеративних артрит) в коліні. Початку випробування знайшли, що пацієнти лікувати Голковколюванням досвідчених менше болю, ніж пацієнтів, які отримували лише звичайного лікування. Однак, в останні роки традиційну акупунктуру був у порівнянні з різних “ Шам ” і нетрадиційні акупунктури елементів керування, включаючи введення голки в-акупунктурні точки, Номери введення голки і використання телескопічна голки, які з'явилися буде вставлений в шкіру. Шам і звичайні акупунктури за умови значного полегшення болю в порівнянні з без лікування. Однак, там було мало або немає різниці між вигоду від звичайних або подекуди бутафорний акупунктури.

Тлумачення цих досліджень є, що полегшення болю в результаті плацебо ефекти, яка може бути затребувана контактів шкіри з голки, або їх вставки в випадкові точки. Біль від Артроз колінного може бути серйозним і може бути повністю звільнений за традиційними методами лікування. Хоча краще поточні дані свідчать, що акупунктура зменшує біль, тому що це надзвичайно потужним плацебо, це безпечно і може розглядатися як доповнення до звичайного лікування.

Пункти, щоб пам'ятати

  • Більшість видів артриту є хронічним і може не бути повністю керований за традиційними методами лікування. Люди можуть прагнути додаткової допомоги від рослинні лікарські засоби та добавки, або можуть використовувати ці речовини замість звичайних ліків.
  • Тому, що FDA в даний час не вдається, регулює якості рослинні лікарські засоби та добавки, або перевірити їх ефективності та безпеки, не рекомендовано використовувати рослинні лікарські засоби.
  • Акупунктура є безпечним і може надати полегшення болю для деяких хворих остеоартрит, але вона, як видається, працюють шляхом виявлення ефект плацебо.
Природні лікування артриту