» » Малина кетонових: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередження

Малина кетонових: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередження

Малина кетонових: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередженняМалина кетонових є хімічна від Червоної малини (малина звичайна). Це найбільш часто використовується для втрати ваги і ожиріння. Він також використовується для підвищення lean тіла маси. Деякі люди застосувати малини кетонових на шкіру голови, сприяти росту волосся.

Малина кетонових також використовується в продуктів харчування, косметики та інші виробництва як аромат або смакового.

Малиновий кетонових стала популярною для втрати ваги, після того, як вже на телевізійному шоу Доктор Оз ході сегмента, який називається "малина кетонових: Чудо жиру пальники в пляшці" в лютому 2012. Хоча це рекламується як "чудо" для втрати ваги, немає немає надійних наукових доказів того, що він працює для поліпшення втрата ваги.

Натисніть тут, щоб купити малини кетонових

Як це працює?

Малина кетонових є хімічна від Червоної малини, що думала, щоб допомогти для втрати ваги. Деякі дослідження у тварин або в пробірки показує, що вона може збільшити деякі заходи, обміну речовин. Вона також може вплинути на гормонів в організмі, який називається adiponectin. Однак, важливо мати на увазі, що немає немає надійних наукових доказів, що це підвищує втрати ваги, коли приймаються людьми.

Малина кетонових використовує & ефективності

Малина кетонових: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередженняНедостатньо докази:
  • Втрата ваги.
  • Ожиріння.
  • Підвищення lean тіла маси.
  • Випадіння волосся (облисіння).
Додаткові докази необхідно оцінити малини кетонових для цих цілей.

Натисніть тут, щоб купити малини кетонових

Малина кетонових побічні ефекти & безпеки

Там не є достатньо інформації, знати, якщо малини кетонових є безпечними взяти як доповнення. Малина кетонових ніколи не науково вивчається в організмі людини, щоб визначити, якщо це викликає побічних ефектів. Однак, є деякі побоювання з приводу безпеки малини кетонових, тому що хімічно пов'язані стимулятор називається сінефрін. Таким чином, цілком можливо, що малини кетонових може викликати почуття jitteriness, підвищення кров'яного тиску, або швидкого серцебиття. В одному звіті хтось, хто взяв малини кетонових описав почуття бути хиткою і pounding серце битися (серцебиття).

Спеціальні запобіжні заходи & попередження:

Вагітність і грудне вигодовування: не досить відомо про використання малини кетонових під час вагітності і годування груддю. Залишатися на безпечній стороні і Уникайте використання.

Натисніть тут, щоб купити малини кетонових
Відповідні дози малини кетонових залежить від декількох факторів, як вік користувача, здоров'я та кількох інших умов. На цей час не є достатньо наукової інформації, щоб визначити відповідний діапазон дозах малини кетонових. Майте на увазі, що природні продукти, не завжди обов'язково безпечні і дозування може бути важливим. Обов'язково виконайте відповідні вказівки на етикетці продукту і зверніться до вашого фармацевт або лікарем або іншим лікарем перед використанням.

Малина кетонових: використовує, побічні ефекти, взаємодій та попередження