» » лікування випадіння волосся для жінок

лікування випадіння волосся для жінок

Жінки є у на “ Catch-22 ″ позицію, коли мова заходить про методів лікування наркотиків для андрогенна Випадання волосся. Хоча багато наркотиків може працювати до деякої міри для деяких жінок, лікарі не хочуть, щоб їх призначають, і фармацевтичні компанії точно не падають над собою перевірити наявних або нових ліків, спеціально для їх здібності для профілактики і лікування облисіння жінка.

Лікарі не хочуть використовувати системні лікування (таблетки або інші форми внутрішніх лікування, що впливає на всю вашу систему) Якщо вони не знають, що втрата волосся є через перевищення андрогени у системі або на sensitized “ Over-відповідь ” на так звані “ нормальна ” кількості андрогени в системі. Це тому, що ці системні лікування може нижчих рівнів андрогени організму. Таким чином, лікарі часто вибирають актуальні лікування, (ті, які застосовуються безпосередньо на шкіру голови).

Найкращі результати від лікування станеться, коли ви почнете лікування якомога швидше після втрати волосся починається, тому що тривалий андрогенна Випадання волосся може знищити багато волосяних фолікулів. Використання анти-андрогенів після тривалої випадіння волосся принаймні допоможе запобігти подальшому випадання волосся і заохочувати деякі покрову з ці фолікули, які є неактивним, але все ще життєздатний, зупинити лікування призведе до волосся втрати продовження що андрогени не зберігати у іншим способом перевірки. Підтримання вітамінні та мінеральні рівня допомагає, поки ви знаходитесь на anti-androgen ліки.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок
Як завжди лікування мають найкращі шанси бути ефективним, якщо вони направлені до причиною випадіння волосся як добре, як викликавши росту волосся. В даний час існує лише один FDA approved лікування випадіння волосся жіноча модель.

Нижче ви знайдете список лікування, в даний час використовується для лікування випадіння волосся у жінок. Деякі з цих наркотики не були схвалені FDA для даного конкретного застосування, однак вони всі були затверджені для інших додатків і використовуються off етикетки для лікування випадіння волосся.

Ефективності цих агентів і методи варіюються від людини до людини, але багато жінок знайшов, що використовуючи ці методи лікування зробили позитивні зміни в їх волосся і свою самооцінку.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок
Міноксидил 2% актуальні лікування Міноксидил був вперше використаний у формі таблеток як ліки для лікування високий кров'яний тиск (antihypertensive). Це було помітити, що пацієнти звертаються з міноксидил досвідчені надмірного волосся зростання (hypertrichosis) як побічний ефект. Подальші дослідження показали, що застосування рішення міноксидил безпосередньо на шкіру голови може також стимулювати ріст волосся. Кількість міноксидил поглинається через шкіру в кров, як правило, занадто малі, щоб викликати внутрішню побічні ефекти.

Жінок з дифузною андрогенна Випадання волосся може використовувати міноксидил та насправді здається більш ефективним для жінок, в порівнянні з чоловіками. Творці міноксидил рекомендувати жінок використовувати тільки 2% концентрації міноксидил і не 5%. Творці міноксидил не отримали схвалення FDA для сприяння 5% міноксидил або міноксидил додаткові сили для використання жінками. Багато Дерматологи наказують міноксидил 5% для жінок з андрогенетичним типом облисіння, якщо використовується під їх контролем. Деякі малі клінічні випробування були проведені на 5% міноксидил для андрогенна Випадання волосся у жінок, які показані, що дійсно 5% рішення є значно більш ефективними, як збереження і regrowing волосся, ніж 2% рішення.

У клінічних дослідженнях в основному білі жінки у віці 18-45 років з легкої до помірної градусів випадіння волосся, наступні відповідь на міноксидил повідомили: 19% жінок повідомили зростання помірні волосся після використання міноксидил 8 місяців (19% мали помірні Підросту, 40% мали мінімальний Підросту). Це можна порівняти з 7% жінок звітності помірні покрову після використання плацебо, рідина без активного інгредієнта в ньому, за 8 місяців (7% було помірні Підросту, 33% було мінімальним Підросту).

Американська асоціація втрата волосся визнає обмежень актуальні міноксидил лікування в боротьбу жінка андрогенний облисіння (жіночий облисіння) тому ми рекомендуємо вам шукати поради обгрунтовані волосся втрати спеціаліста, який може надати вам інформацію про потенційних лікування, перерахованих на цьому сайті.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок
Андрогени рецептор інгібітори.

Aldactone / Спіронолактон Спіронолактон та більш популярні марки Aldactone є в класі наркотики, називається калію щадні сечогінні засоби (вода таблетки). Вона використовується, щоб зменшити обсяг рідини у вашому тілі, не викликаючи втрату калію. Це також використовуються для лікування гіпертонія (високий кров'яний тиск) і набряку (набряки) і використовується для лікування калію дефіцит і hyperaldosteronism (гормональні розлади).

Спіронолактон є antiandrogen, що працює в двох напрямках. Перш за все це уповільнює виробництво андрогени наднирники і яєчників. По-друге він блокує дії андрогени частково від Дигідротестостерон прив'язування до її андрогенна Випадання рецептор.

Tagamet / Cimetidine Cimetidine, що продаються під маркою Tagamet, належить до класу Гістамін блокатори використовується головним чином для того, щоб лікувати виразок шлунково-кишкового тракту. Блокування дій Гістамін запобігає виробництва надлишок кислоти, що дозволяє організму залікувати виразка шлунка. Cimetidine також має досить потужний ефект, anti-androgenic і показала блокувати dehydrotestosterone форми прив'язування фолікула рецептор сайти.

Cimetidine була використана для лікування hirsuitism у жінок (ріст надлишкового волосся) і навчався у жінок з андрогенний облисіння перспективні результати. З-за високих дозах, необхідні для досягнення волосся, підвищення його результати чоловіки не повинні прийняти cimettidine лікувати їх випадання волосся через це можливо, feminizing ефекти, у тому числі сексуальних несприятливих побічних ефектів.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок
Cyproterone ацетат Cyproterone ацетат використовується для зменшення секс диск у чоловіків, що мають надмірний секс-дисків і для лікування вимовляється як сексуальні агресії. Він також призначається для лікування серйозних hirsuitism в жінка дітородного віку, а також андрогенна Випадання волосся у жінок. Cyproterone ацетат чинить її наслідків блокування прив'язування ДГТ Дигідротестостерон до його рецепторів.

Cyproterone ацетат недоступні в США і думав про, як один з останніх курорти для лікування випадіння волосся жіноча модель через його можливим токсичність і довгого терміну побічні ефекти.

Як з будь-яких наркотиків перераховані побічні ефекти, крім тих, може статися, зверніться до лікаря, якщо ви відчуваєте побічний ефект, що це незвичайне або особливо занепокоєння

Естроген/прогестерон Також відомий як гормональної терапії (ГСТ) і зазвичай вказано на менопаузи, естрогену і прогестерону таблетки і кремів, мабуть найбільш поширених системні формі для андрогенна Випадання волосся лікування для жінок у менопаузи або чиї естрогену або прогестерону вистачає з інших причин.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок
Оральних контрацептивівОскільки протизаплідні таблетки зниження виробництва яєчників андрогени, вони використовується для лікування жіночий андрогенна Випадання волосся. Майте на увазі, однак, що ж попереджає повинні дотримуватися чи жінка бере протизаплідних таблеток, виключно для того, щоб запобігти контрацепції або для лікування облисіння жінка. Наприклад, курці понад тридцять п'ять, які приймають "таблетки" є більш високому ризику згустків крові та інші серйозні умов. Обговорити медичних та способу життя історії ретельно з вашим лікарем. Протизаплідних таблеток прийти в різних гормональних формулювань, і ваш лікар може визначити, який підходить для ваших потреб, перемикання таблетки при необхідності, поки ви не фізично і емоційно зручно з формуванням. Примітка: Тільки низькі androген Індекс протизаплідні таблетки повинен бути використаний для лікування випадіння волосся. Високий андрогени індекс протизаплідні таблетки насправді внести свій внесок випадіння волосся на викликавши його або увімкнення її один раз він був спрацьовує на щось інше. Nizoral/Ketoconazole Доступні як за рецептом лікаря місцевого лікування, Ketoconazole в даний час використовується як агент-протигрибковий лікування грибковими інфекціями. Вона також має anti-androgenic ефектів і може викликати скорочення у виробництві тестостерон та інші андрогени, наднирника і чоловічих і жіночих статевих органів (у жінок, яєчників). З-за цієї дії вона використовується для допомогти при лікуванні випадіння волосся. Nizoral шампунь містить 2 відсотків Ketoconazole і вказано не тільки для лікування шкіри голови умов, але також в поєднанні з іншими методами лікування для андрогенна Випадання волосся. Версія % 1 доступна більше без рецепта, але вона не може бути ефективним, як 2 відсотків рецептом сили. Існує немає значних побічних ефектів.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок
Propecia/Proscar Фінастерід наркотиків гальмує фермент 5-альфа-редуктази, тим самим перешкоджає виробництва простати шкодить фолікула вбивство ДГТ. Це був перший на ринку лікувати простати під торговою маркою Proscar в 5 мг таблетки. У 1998 році 1 мг версію з торговою маркою Propecia вийшовши на ринок перший таблетки, затверджені FDA для чоловіків випадіння волосся. Вона працює досить добре для більшості чоловіків, як запобігання випадання волосся, і запуск Підросту, і вона може працювати для деяких жінок, хоча жінки повинні не вважати, якщо вони вагітні і повинні не завагітніти при від наркотиків з-за ризику вроджених дефектів у чоловічих плоду. Менш ніж 2 відсотків чоловіків досвід перехідних сексуальної побічні ефекти, включаючи еректильної і лібідо труднощі. Ці побічні ефекти у жінок не зустрічаються.

Cyproterone ацетат з Ethinyloestradiol Продаються під маркою Діана 35 і Діана 50, цей контрацепції планшетного наказано в Європі для жіночий андрогенна Випадання волосся. Препарат працює, блокуючи деякі дії чоловічих гормонів, зазвичай присутніх у жінок. Хоча це можливо для наркотиків, щоб зупинити подальше випадіння волосся і викликати Підросту волосся в рамках близько року, вона повинна використовуватися на постійній основі для того, щоб підтримувати Підросту і ліквідації випадіння волосся. Можливі побічні ефекти включають болючість грудей, головні болі і зниження лібідо. Це є гарним побічний ефект це допомагає запобігти остеопороз. Препарат є поєднання cyproterone та естрадіолу, на естрогену. Діана 35 і Діана 50 містять 2 мг cyproterone. Діана 35 містить 0,035 мг естрадіолу. Діана 50 містить 0.050 мг естрадіолу. Препарат є ефективним, як, якщо не більше, ніж Спіронолактон. В даний час цей препарат недоступна в США.

Перегляд найкраще лікування випадіння волосся для жінок