» » користь для здоров’я зелений чай

користь для здоров’я зелений чай

Чудо зелений чай

користь для здоров’я зелений чайІнших харчових продуктів та напоїв повідомив мати так багато користі для здоров'я, як зелений чай? Китайський знав про лікарські переваги зеленого чаю з давніх часів, його використання для лікування все, від головного болю депресія. В її книга зелений чай: природні Secret для здорового життя, Nadine Taylor говориться, що зелений чай був використаний як медицини в Китаї менше 4000 років.

Сьогодні наукові дослідження в Азії і заходу є забезпечення жорсткий доказів для здоров'я переваги тривалого пов'язаних із зеленого чаю. Наприклад, в 1994 році журнал Національного інституту раку опубліковані результати на епідеміологічні дослідження про те, що пити зелений чай знижується ризик раку стравоходу у китайських чоловіків і жінок майже шістдесят відсотків.

Університет Пердью дослідників, останнім часом, до висновку, що з'єднання в зелений чай пригнічує ріст ракових клітин. Існує також дослідження про те, що пити зелений чай знижує загального холестерину, а також поліпшення відношення хорошого холестерину (HDL) до поганого холестерину (LDL).

Підводячи підсумок, Ось кілька медичних умов, в яких пити зелений чай має славу бути корисним:

 • Рак
 • Ревматоїдний артрит
 • високий рівень холестерину
 • cariovascular хвороба
 • інфекція
 • порушеннями імунної функції
Купити напій втрата ваги зелений чай | Купити зелений чай втрата ваги таблетки

Що робить зелений чай такий особливий?

користь для здоров’я зелений чайСекрет зелений чай полягає в тому, що вона багата катехін поліфеноли, особливо епігаллокатехін галлат (EGCG). EGCG є потужним антиоксидантну: Крім гальмувати зростання ракових клітин, вона вбиває ракові клітини, без шкоди для здорових тканин. Він був також ефективні в зниження рівня холестерину LDL і перешкоджають ненормальні утворення тромбів. Останній бере від додаткової важливості, якщо врахувати, що тромбоз (формування ненормальні згустків крові) є провідною причиною серцевих нападів і обведення.

Посилання, які зроблені між ефекти пити зелений чай і на “ французького парадоксу. ” років, дослідники були спантеличені тим, що, незважаючи на споживання дієту, багату на жир, французький нижній поширеності захворювань серця, ніж американці. Відповідь знайшлася Лі в червоне вино, яке містить ресвератрол, поліфенолів, що обмежує негативних наслідків куріння і жирної дієти. У 1997 році дослідження дослідники з університету Канзасу визначила, що EGCG двічі є потужним, як ресвератрол, який може пояснити, чому частота серцевих захворювань серед японських чоловіків є досить низьким, хоча приблизно сімдесят п'ять відсотків є курцями.

Чому немає іншого китайського чаю подібні корисних властивостей? Зелений бірюзовий та чорного чаю всі приходять з листя з території заводу sinensis Камелія. Те, що набори зелений чай один від одного є те, як він обробляється. Пару листя зеленого чаю, який запобігає EGCG складені з будучи окислюється. На відміну від чорного і oolong чай листя зроблені з ферментірованного листя, які результати в EGCG, перетворюється в інші сполуки, які є далеко не так ефективна, у боротьбі з різних захворювань.

Купити напій втрата ваги зелений чай | Купити зелений чай втрата ваги таблетки

Інші переваги зеленого чаю

Нових доказів виходить, що зелений чай може навіть допомагають дієти. У листопаді 1999 року американський журнал лікувального харчування опубліковані результати дослідження Женевського університету в Швейцарії. Дослідники виявили, що чоловіки, які були дані поєднання кофеїн і зелений чай екстракт спалили більше калорій, ніж ті, що дається тільки кофеїну або плацебо.

Зелений чай може навіть допомогти запобігти карієс! Як і його здібностей, знищуючи бактерії можуть допомогти запобігти харчові отруєння, він також може вбити бактерії, що викликає зубний наліт. Тим часом, шкіри, що містять зелений чай – від дезодоранти до креми – починають з'являтися на ринку.

користь для здоров’я зелений чай

Шкідливого впливу зелений чай

На сьогоднішній день тільки негативних побічним ефектом повідомила від зеленого чаю є безсоння, у зв'язку з тим, що вона містить кофеїн. Однак, зелений чай містить менше кофеїну, ніж кава: є приблизно тридцять-шістдесят мг. кофеїну в шість-вісім унцій чаю, в порівнянні до понад сто mg., у вісім унцій кави.

Купити напій втрата ваги зелений чай | Купити зелений чай втрата ваги таблетки

Скільки ви повинні пити зелений чай?

користь для здоров’я зелений чайЄ багато відповідей на це питання, як є дослідники, розслідування природні властивості зеленого чаю. Наприклад, трави для здоров'я Журнал СІТЕС японський звіт про те, що чоловіки, які випили десять чашок зеленого чаю на день залишилися без раку протягом трьох років довше, ніж люди, які пили менш ніж три чашки день (є близько 240-320 мг поліфеноли в трьох чашок зеленого чаю).

Тим часом дослідження Клівленда у резерві університету до висновку, що пити чотири або більше чашок зеленого чаю на день може допомогти запобігти ревматоїдний артрит, або зменшити симптоми у людей, які вже страждають від цієї хвороби. І японські вчені з Інституту досліджень раку Saitama виявив, що там було менше recurrances раку молочної залози, і хвороба менш швидко поширився, жінок з історію питною п'ять чашки, або більше зеленого чаю щодня.

Вона стає більш заплутаною. Дослідження Університету Каліфорнії рак профілактичних якостей зелений чай висновку, могли б можливо досягти бажаного рівня поліфеноли питної лише двох чашок на день. З іншого боку, компанія, продаж зелений чай капсули формула наполягає, що десять чашок на день, необхідні, щоб отримати максимальну вигоду.

Як можете ви сенс ці суперечливі вимоги? З огляду на всі докази, це напевно можна планувати на питну чотирьох до п'яти чашок зеленого чаю на день. Якщо ви справжній відданий, всіма засобами, пити більше; Але чи не ви будете отримувати додав здоров'я переваги залишається буде визначатися подальших досліджень.

Купити напій втрата ваги зелений чай | Купити зелений чай втрата ваги таблетки

Як заварювати зелений чай?

Виробництво ідеальний чашку зеленого чаю є складним процесом. Якщо не обробляються належним чином, ті ж поліфеноли, які надають переваги здоров'я може зіпсувати аромат, що робить смак чаю "трав'янистих." Це особливо важливо, не для того, щоб over-brew зеленого чаю. Хоча це краще дотримуйтесь інструкцій виробника для кожного сорту, зелений чай, Ось деякі загальні інструкції:

 • Використовувати один чай мішок, або 2 – 4 г чаю, за Кубок.
 • Заповнити чайник з холодною водою і довести до кипіння.
 • Після відключення чайник, дайте йому стояти на строк до 3 хвилин.
 • Залити водою з підігрівом пакетик чаю або чаю і дозволяють це крутий для до 3 хвилин. Якщо за допомогою чай мішок, видалити мішок.
 • Дозволити чай для охолодження трьох хвилин.
Купити напій втрата ваги зелений чай | Купити зелений чай втрата ваги таблетки