» » Відгуки на кращі програми втрати ваги і топ онлайн дієта плани

Відгуки на кращі програми втрати ваги і топ онлайн дієта плани

Яка програма втрати ваги ви повинні вибрати?

Огляд літератури показує, що втрата ваги залежить не від тип харчування. Ключовим фактором досягнення зниження ваги є обмеження енергії. Іншими словами, незалежно від того vegeterian або номери vegeterian дієти, низьким вмістом жиру або Закон вмістом вуглеводів або щось в від дієти, ви будете втрачати вагу, що забезпечують, що компонент обмеження енергії є достатнім, щоб створити дефіцит калорій в кінці дня. Тому найкраща дієта-одне, що працює і забезпечує довгострокові результати – є дієта, який резонує з вашого особистого вибору і значень по відношенню до їжі.

Ця проста істина краще представлені за допомогою слів д-р Malik S. Vasanti з Гарвардської школи суспільної охорони здоров'я, як написала вниз у його у даному науковий доповідь, опубліковані в рецензованих журналі природа клінічній практиці.

"Наразі немає переконливих доказів, що один популярні дієта це покращений до іншого в довгострокових контролю ваги. Очевидно, одна дієта не підходить всім. Таким чином, при призначенні такі дієти для хворих, важливо враховувати культурні звички і продовольство параметр максимального збільшення довгострокової дотримання". Д-р M. Vasanti.

Спробувати кращі втрата ваги програма dan онлайн дієта плани

Таким чином, питання полягає в:

Чи знаєте ви конкретні програму втрати ваги, які будуть працювати краще для вас?

По-перше, давайте розвіяти міф про втрату ваги.  Існує не єдиний план дієти на ринку сьогодні, може вважатися "один розмір підходить всім" рішення.  Незважаючи на те, що сказати, білборди ви, ваші цілі втрата ваги і мотиви не однакові для всіх.  Подібно тому, як існують особистості профілів, Дітер профілі, і ви, ймовірно, матч з тих описаних нижче. Чи ви хочете втратити десять або одного сто фунтів, у вас є найкращі шанси на успіх, вибираючи план, який підходить ваші потреби, потреби і способу життя. Один зі способів визначити найкраща дієта для вас це взяти візьмемо вікторини дієта профілю в eDiets.com

Чому це так важливо, щоб знайти програму втрати ваги краще для вас?

Не всіх дієт працювати для всіх людей. Знайти той, який краще для вас важливо, тому що те, що підходить вам найкраще, буде працювати краще.  Дієт невдачу в основному для такі дві причини:

  • Відсутність рішучості з боку Дітер, і
  • Вибір неправильний дієти втрати програми.

Після того, як ви знайти програму, що спонукає вас і узгоджується з ваш спосіб життя і цілей, буде легко дотримуватися його і досягнення бажаних результатів. Michael L. Dasinger, MD каже:

"Більшість дієта плани буде добре працювати, якщо ви дотримуєтеся тісно.  Ключ знайти план, ви можете дотримуватися. План ви, як краще це план, який працює краще ". Д-р M. Dasinger.

Він є директором з досліджень ожиріння на атеросклероз науково-дослідна лабораторія пучки-Нова Англія медичного центру, Boston.

Спробувати кращі втрата ваги програма dan онлайн дієта плани

Як знайти правильний дієта

Промисловості втрата ваги є настільки масивні, що ви постійно бомбардуванні з пропозиціями про використання "новітня і найкраща дієта" коли-небудь.  Відповідність правильним харчуванням для вашого профілю може бути як склеювання головоломки.  Якщо вона не підходить, ви будете напевно отримати розчарування і відмовитися від нього.  Якщо він fit, вона робить великої різниці в результатах пошуку, щоб досягти.  Майте на увазі таке:

  • Якщо ви дуже зайняті, щоб бути присутнім Щотижневі зустрічі, не повинні приєднатися до плану, який вимагає регламентована розклад.
  • Якщо ви та людина, яка ненавидить готувати або веде ритмі життя, ви могли б розглянути наступні план, який забезпечує доставку підготовлені їжі для вас.
  • Якщо ви виявите, що ви мотивовані, номер, під час роботи з мету з групою людей, прагнення до ті ж результати, ви повинні думати про дієту, яка забезпечує регулярні підтримки групи.
  • Якщо ви когось, хто саме здоров'я свідомої, процвітає на навчання про оздоровчий і хто любить готувати, ви повинні слідувати плану дієти, що дозволяє вам експериментувати з комбінації поживних продуктів і триматися подалі від дієти, які включають підготовлені продукти харчування і мікрохвильові печі.
Спробувати кращі втрата ваги програма dan онлайн дієта плани

3 Типи Дітер: У якої групи ви?

Нижче ви знайдете три варіанти дієта, яка спрямована на конкретного способу життя, особистості і цілі.  Коли ви читаєте пропонується деталі для кожного Дітер, можна легко зв'язатися з план дієти і знаємо, яку програму ви хочете, щоб вдаватися до.

Тип профілю 1: Терміново Дітер

Ви когось, хто амбітні про отримання швидкого результатів з дієтою?  Терміново Дітер потреби і хоче, щоб втратити вагу швидко.  Терміново dieters часто мають майбутню подію, що створює цього почуття терміновості; Це може бути, весілля чи возз'єднання. Це може бути навіть нещодавньої відпустки, в який час небажані фунти були звалили на.

Якщо ви цього типу Дітер, ви хочете, безпечний і зручний ваги втрата плану, що простий, ефективною і буде надавати швидкі результати.  Це не зазвичай довгострокового дієта рішення для вас, але один виконайте протягом декількох тижнів, як необхідно.  Це може бути великий стрибок початку, даючи вам пізніше мотивація, щоб пристосуватися до довгострокового дієти.

Дієти, які відповідають цим профілем ідеально підходять для тих, хто насолодитися зручності не з магазину, план, готувати, Чистота або кількість калорій і вуглеводів.  Якщо ви готові до значно скоротити споживання калорій, замінити харчування і дотримуватися добре розробленого плану, що допомагає розтопити жир швидко (до 5 фунтів на тиждень), а потім Medifast дієта може допомогти вам отримати до потрібного номера вашого масштабі.

Якщо не потрібно слідувати дуже Низькокалорійні дієти, але все ще хочете, щоб схуднути швидко (2 фунтів на тиждень) з програмою, яка працює неймовірно добре тому, що це легко дотримуватися, то Nutrisystem є одним з ваших кращих варіантів. Nutrisystem має багатий досвід успіху, як вона допомогла мільйонам досягти своїх цілей втрата ваги в минулому 30 років.

Спробувати кращі втрата ваги програма dan онлайн дієта плани

Тип профілю 2: Цілісний Дітер

Ви хочете, щоб отримати знання та інформацію про те, як схуднути і зберегти його для життя?  Чи вважаєте ви, що навчання, щоб зробити краще харчування і здійснювати вибір є більш важливим, ніж просто втрата ваги?  Потім ви може бути просто цілісний Дітер.

Як цілісний Дітер ви зацікавлені в більш, ніж просто втрата ваги.  Ви хочете, щоб обійняти загальний стан здоров'я і благополуччя і ви готові змінити свій спосіб життя, так що ви будете відчувати, втрата ваги, здоров'я і довголіття.  Ви хочете досягти більшого, ніж число на у ванній кімнаті, і ви раді збільшення в життєвої сили і енергії.

Багато цілісний дієті є трохи гурманів, хто любить готувати, красиві дивлячись, велика дегустація розробити меню. Багато з них є соціальні люди, які люблять говорити про відкриття та подорожі змінюється їх спосіб життя і планування їх меню в групі підтримки.

Якщо втрата ваги поодинці не є єдиним пріоритетом, і ви відчуваєте номер мотивовані, коли ви зустрітися з іншими, з аналогічних цілей, Weight Watchers швидше буде пасують до вашого способу життя.

Спробувати кращі втрата ваги програма dan онлайн дієта плани

Тип профілю 3: Скромний Дітер

Цей Дітер хоче розпочати недорого і без затримок.  Програму зі їжа відправлень, розрахунки, не потрібно або підрахунку очок, але простий і швидкий ваги втрата плану, що працює і відповідає його убогий бюджету.

Як скромний Дітер ви подивіться на програму, для якої не потрібно платити кілька разів.

Ви напевно не цікавлять після дієти трясе і бари, або участь у щотижневих засіданнях зважування і обговорити прогрес і почуттів.  Замість цього, ви хочете, щоб отримати необхідну інформацію, вивчити його і йдуть ваш власний та виконати його. У вас самомотивації і рішучості, щоб активно домагатися бажаних цілей.

Спробувати кращі втрата ваги програма dan онлайн дієта плани

Який тип Дітер ви?

Припускаючи, ваша увага була зосереджена на ваші потреби, потреби і способу життя, ви ймовірно побачити, тепер, коли ви підходите.  Таким чином, програм, рекомендується дієта і втручатися у кожному конкретні відповіді.  Не забувайте, що дієта, яка підходить вам найкраще, також працює краще!