» » Антарктичний криля нафти – Омега – 3 і антиоксидантів

Антарктичний криля нафти – Омега – 3 і антиоксидантів

Антарктичний криля нафти

Антарктичний криля нафти – Омега – 3 і антиоксидантівЩойно видобуваються з незайманих і токсин вільне антарктичної вод, антарктичної криля нафти легко перевершує риб'ячий жир через багаті Омега-3 і антиоксидантів вміст. Це чистіше, більш біо доступні і поставляється з найбільш рясний біомаси на землі! Великі речі часто приходять в невеликих упаковках. У цьому випадку великий харчування походить від найменших джерел.

Антарктичний крилю (наукова назва Euphasia superba) є 85 відомих видів криля, Група напівпрозорим креветок, як морські ракоподібних.

На перший погляд, ви б не думаю, що антарктичної криля, з їх великими чорними очима і рожевим відтінком, нічого особливого. Але ці крихітні істоти, які трохи більше, ніж невеликий скріпки, по суті палива, що повноваження двигун антарктичної екосистеми.

За оцінками вчених антарктичної криля числа в діапазоні між 170 мільйонів-7 мільярдів тонн. Загальна вага всіх криля в Антарктиці це важче, ніж загальна вага всієї людської популяції. Це робить антарктичної криля, один з найбільш рясні і успішних видів тварин на землі.

Антарктичний криля числа є настільки масивні, що вони можуть годувати сотні різних тварин, від риби, пінгвіни, ущільнення і великий китів.

Світі і найдовший життя риби і ссавців також харчуються фітопланктону, включаючи китів і багато інших видів китів. Ці кити можуть жити від 80 до 150 років, зберігаючи свої сили і витривалості протягом всього їхнього життя.

Найбільший риби, китова акула, каналів на фітопланктон. Він живе понад 150 років, виростає до 12 метрів завдовжки, важить до 15 тонн і сексуально активні поки вона вмирає.

Антарктичний криля нафти представляє найбагатших, найчистіший та найбільш потужна джерело ефірних Омега-3 жири.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

Фітопланктон: Покращений харчування для антарктичних криля

Антарктичний криля каналу в основному на поживними речовинами фітопланктон. Ці мікроскопічних організмів, що складаються з широкого спектру рослинного поживні речовини знайдені в океані.

Фітопланктон форми фундамент морського харчового ланцюга. Поточні прибережних океану в Антарктиці приносить великі суми розчинених поживних речовин, що удобрювати фітопланктон. Цілодобовий інтенсивний sunlight у літні місяці також дозволяють фітопланктону виробляти більше хлорофілу.

Фітопланктон є унікальною здатністю трансформувати органічних мінералів, води, природного тепло, сонячного світла і вуглекислого газу в біо доступні амінокислот, вуглеводів, білків і вітамінів. Антарктичний криля безпосередньо поглинати цих поживних речовин за хвилину фітопланктону клітинок.

Антарктичний криля мають дивовижний довголіття до 10 років, тому що вони приховують у глибини океану протягом дня, щоб уникати хижаків та канали на фітопланктону вночі.

Маючи джерела поживних продуктів у фітопланктону є однією з основних причин, чому антарктичної криля є джерелом оптимальне харчування для людей.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

4 Причин чому антарктичної криля нафту є джерелом омега-3 Your Best Animal-Based

Я вважаю, що антарктичної криля нафти це кращий вибір, коли справа доходить до отримання високої якості, тваринного Омега-3 жири, тому що:

1. Антарктичної криля нафти видобуваються з незайманих вод Антарктиди і вільний від Меркурія, токсичних хімічних речовин, важких металів та інших токсинів.

Рибних запасів по всьому світу мають стати настільки широко і ретельно забруднені до того, що це вже не можна споживати рибу продукції,-може бути навіть риби олія, гарне джерело омега-3 жири. Близько 40 тонн ртуті щорічно випущений в США поодинці, завдяки спалювання вугілля для виробництва електроенергії. Інші загальні забруднюючих речовин у риб включають поліхлоровані біфеніли (ПХБ), радіоактивні речовини, такі як стронцію і токсичні метали, такі як кадмій, свинець, хром і миш'як.

Вирощуваних риб є не здоровою альтернативою. Дослідження показують, що навіть найменш забруднених вирощується на фермах лосося мали більш високий забруднюючі рівень-спеціально діоксином і ПХД – ніж ті, що опинилися в дикій природі. Умови в господарствах, як умови в птахофабрик всюди: переповнені, хирляві, інфікованих тварин годують все, що потрібно для них, щоб рости як великий, як можливо у короткий термін і можливості – і що включає в себе калу курка, качки і свиней.

Рибництво методи викликають хвороба буде поширюватися на диких риби, як зараження диких baby лосося з моря воші.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

2. Антарктичної криля нафти синергічний поєднує антиоксидантів і омега-3 жири.

Astaxanthin — каротиноїди тип антиоксидантів знайдені в антарктичної криля, які, як вважають, бути 300 разів більш могутнім, ніж вітаміни А і Е, 47 разів більш могутнім, ніж лютеїн і 34 рази більш потужним, ніж CoQ10. Антарктичний криля містить нововиявленими флавоноїдів з роману молекулярної структури.

Антарктичний криля містить Омега 3 у вигляді фосфоліпідів – liposomes або маленькі пакети, які приносять ЕПК і ДГК жирні кислоти Омега-3 жири безпосередньо до клітин. Риб'ячий жир і поступається криля олії містять цей фосфоліпіди, складні.

Переважаючим фосфоліпідів в чистий антарктичної криля олії є phosphatidyl холін, які частково складається з холін, важливим поживним важливі для розвитку мозку, навчання і пам'ять. Холін є попередником ацетилхолін, який передає нервові сигнали в мозок, і для trimethylglycine, який допомагає захистити печінку.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

3. Антарктичної криля масла краще поглинається ваше тіло ніж риб'ячий жир.

Фосфоліпідів формі клітинних мембран і складені по суті з жирні кислоти, фосфорних Група і органічні молекули. Фосфоліпідів і тригліцеридів, тип жирів у крові, діяти як Омега-3-перевізників. Тим не менш, дослідження показують, що омега-3 жирні кислоти пов'язаний фосфоліпідів посилили біодоступність і стабільність Омега-3, ніж жирні кислоти на тригліцеридів перевізників.

Це робить Омега-3 жири від Південного полярного криля нафти більш доступною для важливих областях вашого тіла, наприклад, ваш мозок. Вам також знадобиться набагато менше антарктичної криля нафти, щоб відчути переваги Омега-3 порівнянні з риб'ячий жир, даючи вам більше віддачу витрачених коштів у довгостроковій перспективі.

Антарктика криля масла є більш стабільною і більш стійкі до згірклого, ніж риб'ячий жир. Це не обов'язково холодильного і може тривати протягом двох років при кімнатній температурі. І на відміну від риб'ячий жир, він не буде дати вам рибний присмаком або причина рефлюкс/відрижка риби ароматів.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

4. Антарктичної криля нафта є поновлюваних джерело омега-3 жири.

Криля збір є одним з найбільш екологічно чистих на планеті. Антарктичний криля має тепер було зібрано на 47 років, починаючи з 1961 року, з історичної пік врожаю трохи менше 529,000 тонн для сезону 1981/82. Середня річна зловити ставка від 2002 до 2007 був менш ніж за 120 000 тонн на рік.

Тим не менш, було ряд необгрунтованими тактику залякування заявивши, що криля зникаючих видів, і китів загрожують криля збору врожаю. Вони прийшли з сайтів, які продають інших джерел Омега-3.

California стала першою державою, заборонити криля збору врожаю, але це не має нічого спільного з глобальної криля населення. Комерційна рибальства в Каліфорнії використовують криля годувати їх нездоровий лосося господарствах в Орегоні і Вашингтоні, не для споживання людиною. Майже всі людської криля збирання робиться в Антарктиці.

Антарктичний криля біомаси знаходиться під управління комісії для на збереження з антарктичної морського життя ресурсів (CCAMLR), яка складається з 25 країн. У CCAMLR є лише офіційний і надійний міжнародних організму займаються менеджменту сталого криля рибальства та моніторингу криля складі. НЕ бракує криля коли-небудь були прогнозують по CCAMLR.

Багато досліджень показують біомаси антарктичної криля діапазоні від 170 мільйонів до 740 млн тонн, в середньому близько 420 млн тонн; Постійні Фондовий з річної ставки відтворення кілька сотень мільйонів тонн. Це означає, що існує більш ніж достатньо криля продовжити підтримку морські екосистеми і споживання людиною.

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту

На криля в день тримає таблетки від готелю

Це дивно, як щось як антарктичної криля може дати вашого здоров'я такий великий поштовх у більш ніж одного способу, надаючи вам потужні антиоксиданти і сприяння здоров'я, Омега-3 жири.

Це Чисто криля нафти забезпечує всі переваги антарктичної криля оливу у вигляді capliques (два шматки жорсткий оболонки капсули опечатані з групою) замість звичайного гель caps збільшити чистоту продукту, чистоти і стійкість до несанкціонованого втручання.

В ідеалі, тільки два capliques чистий криля нафти, взяті з першим прийомом їжі щодня дасть ваше здоров'я кінцева підтримки, без страху, забруднення і без проблем засуджуються морські екосистеми світу.

Спробуйте Оливу криля сьогодні і взяти під контроль ваше здоров'я!

Натисніть тут, щоб придбати нафти криля з офіційного сайту